Şimdi Ara

Wow yeni başlayacağım ikinci el hesap mı almalı sıfır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yıllardır korsan serverlarda oynamaktan sıkıldım wod gibi herşeyi değiştiren güzel bi paket gelecekken bende dönmeyi düşünüyorum şimdi size bir kaç sorum olacak.

Wod' da oynamak istersem 45 euro wod, 10 mop, 15 euro da vanilla wow a para basacağım toplamda 200 lira civarı bişey yapıyor ama nette ikinci el satış ilanları gördüm pre wod siparişi verilmiş tüm paketler açık bu hesaplardan birini alsam free to play oynayıp 20 levele kadar getirdiğim lock olan hesabımla merge etsem daha iyi olmaz mı? Millet bu hesapları 80-100 lira civarına satıyor.

Ben hazır karakter istemiyorum sıfırdan başlayıp level kasacağım zaten büyük ihtimal işten güçten dolayı ilk bi kaç ayım level kasmakla geçer o yüzden en boş serverlardan birinde başladım latency muhabbetinden ötürü. Sizin yorumlarınız nelerdir yardımcı olan olursa sevinirim.

• O satılık olan hesapların sahipleri kimlik belirterek hesaplarını geri alabiliyorlarmış diye okudum. Hesabın ismini değiştiremediğin içinde hep başkasının hesabını oynuyormuşsun gibi gözükecek. Bence sıfırdan hesap aç, başından aşağıya sana ait olsun.
  • aynen 50 100 fazla ver basın arımasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristran -- 11 Ekim 2014; 22:50:15 >
  • Hiç uğraşma 3 kuruş daha ver sıfırdan git. Başına iş ama ihtimalin var çünki riske girmeye değmez vereceğin extra para.
  • Hiç riske girme
  • Geri alabiliyorlar hesabı haberin olsun real id değiştirilse tamam ama değiştirilmiyor sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen alım - satım yapan biri olarak söylemeliyim ki, ilk defa oynayacaksan 0 al zaman geçiririm diyorsan 2. el al.

Ayrıca alırken adam akıllı birinden al ki için rahat olsun.

Not : Bu bir reklam değildir.
  • Merge edebilmen için 2 hesabınında isim ve soyisminin aynı olması lazım.Dolayısıyla kendi ismini kullanamadıktan sonra satan kişi istediği zaman geri alabilir.
    Ha tabi bütün satıcılar da sahtekar değildir tabi, şimdiye kadar 3-4 kere WoW hesabı sattım, hiçbir şikayet gelmedi.
  • Cevaplar için çok teşekkürler arkadaşlar o zaman pusuya yatıp wod çıkmadan güzel bi kampanya yapmasını bekleyeceğim blizz' in :)
  • PowerOn kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra kampanya bekleme geç bile kaldın bence.Yarın 6.0 patch gelicek.Bekledikleri ilgiyi/geri dönüşü göremezlerse bir ihtimal yeni paket öncesi indirim yapabilirler ama ben ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acark

Bu saatten sonra kampanya bekleme geç bile kaldın bence.Yarın 6.0 patch gelicek.Bekledikleri ilgiyi/geri dönüşü göremezlerse bir ihtimal yeni paket öncesi indirim yapabilirler ama ben ihtimal vermiyorum.

6.0 yarın kesin geliyormu (yani bugün) bende hesabı açtırıyım geliyorsa eğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wholtran -- 14 Ekim 2014; 7:25:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créative

quote:

Orijinalden alıntı: acark

6.0 yarın kesin geliyormu (yani bugün) bende hesabı açtırıyım geliyorsa eğer

Avrupa için 15'ine ertelendi, yani yarına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.