Şimdi Ara

Wow Warlords of Draenor sistem upgrade tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 Yıl önce aldığım bilgisayarı Warlords of Draenor için upgrade etmek istiyorum. Ps4 olduğu için yeni bir bilgisayar almak istemiyorum. Son olarak bilgisayardan çok ses çıktığı için kasa önerilerinizi bekliyorum.

Anakartı eklemeyi unutmuşum:-)
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-970a-g46-amd-970-sb950-am3-ddr3-2133mhzoc-sata-30-usb-30-anakart.html#genel-bakis

Teşekkürler.
     Wow Warlords of Draenor sistem upgrade tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tainted_life -- 7 Ekim 2014; 21:09:43 >

• tainted_life T kullanıcısına yanıt
    eski bi wow cu olarak bu nedir ne zaman çıkıyor yeni haritalar falan mı yoksa tamamen farklı yapımı ?
  • Dandiq kullanıcısına yanıt
    13 Kasım'da çıkıcak Expansion paketi. Tüm paketleri oynadım bunu oynamazsam ayıp olur :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tainted_life -- 7 Ekim 2014; 22:44:44 >
  • Upgrade gerek yok oynarsınki
    eskiden ne oynardık varya 10 sene önce falan neverendles diye bi server vardı orda oynardık çok türk vardı zevkli olurdu diğer oyunlara benzemez 5vs5 5 ide rogue girip tek ambushla çıktığımızı biliriz :D
  • Simplyfor S kullanıcısına yanıt
    Sistem gereksinimlerine göre oynayabiliyorum fakat emin olamadım :-( Öyle kötü görünütüyle oynamakta istemiyorum :-)
  • Dandiq kullanıcısına yanıt
    :-) Valla 100 level olmadan olmaz yaa :-) Bende rank sisteminden beri oynuyorum eski havası yok ama arkadaşlarla oynayacağım gibi duruyor:-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tainted_life

Merhaba,

1 Yıl önce aldığım bilgisayarı Warlords of Draenor için upgrade etmek istiyorum. Ps4 olduğu için yeni bir bilgisayar almak istemiyorum. Son olarak bilgisayardan çok ses çıktığı için kasa önerilerinizi bekliyorum.

Anakartı eklemeyi unutmuşum:-)

Teşekkürler.

İşlemci Soğutucu: Xigmatek Red Scorpion S 1283 Intel / AMD Soğutucuhttp://www.vatanbilgisayar.com/red-scorpion-lga-775_1156_1155_1366-am3_fm1_fm2-islemci-sogutucusu.html

PSU: Xigmatek Tauro Serisi 500 Watt 80+ Bronze (12V Kanalı 385 Watt)http://www.vatanbilgisayar.com/tauro-serisi-80plus-500w-guc-kaynagi.html#genel-bakis

• Angelmax kullanıcısına yanıt
    Önerin için sağol.
  • quote:

Önerin için sağol.

Bir şey değil kardeşim.. Bu parçaları aldığında kasadaki sesler kesilecektir.. hala ses yapıyorsa kasadaki fan ya da fanlar, veya ekran kartının fanı ses yapıyor demektir, bilgin olsun.. :)
    Tekrardan çok teşekkürler. Ekran kartı ses yapıyor o yüzden kasa önerisi istedim :-) Başka yöntemlerin varsa çok makbule geçer :-)
    bütçeni alabilirmiyim
  • Ne gibi seçeneklerin var :-)? Yönlendirme yaparsan sevinirim. Fazla para harcamak istemiyorum sonuçta ps4 var. Wow ve internet, film izlemek için kullanıcam.
  • quote:

Tekrardan çok teşekkürler. Ekran kartı ses yapıyor o yüzden kasa önerisi istedim :-) Başka yöntemlerin varsa çok makbule geçer :-)

Ekran kartının kendisi ses yapıyorsa, kasayı değiştirmen bir işe yaramaz, yeni kasaya boşuna para vermiş olursun.. :) En kökten çözüm, ekran kartını güncel bir modelle değiştirmektir..

Powercolor R7 260X TurboDuo O.C. GDDR5 2 GB 128 Bit DX 11.2http://www.vatanbilgisayar.com/r7-260x-oc-gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html#genel-bakis

• Psu değiştir kaliteli 80+ gold yada bronze al, ram ekle, psu soğutucusu al gala performans sorunu olursa intel geçmek zorundasın ama betadan herkes performanslar arttı dedi ondan bir dediklerimi yap daha sonra diğerlerine bakarız. Ultra için se kafadan 2000 lira cpu gpu anakarta gider ondan ilk denemekte fayda var.
    Bir sorum daha olacak :-)? Ekran kartı ve ram alırsam anakart veya power supply için ekstradan bir şey almam gerekir mi?
  • 0netw0 0 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bende ram + ekran kartı düşünüyordum.
    Ekran kartına ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan işlemci... WOW 7850 ile üst seviyede çalışır. WOW vb oyunlar için işlemci çok önemlidir. Ram miktarını artırabilirsiniz. Ultra olmasa da High seçeneklerde oynarsınız. Shadow ve Sıvı efektleri zorlar ultrada...

İntel işlemciler çok daha iyi performans veriyor wow da. Kasadan ziyade silent fanlar alarak kasayı sessizleştirebilirsiniz. Ayrıda güzel bir soğutma alip işlemciye O.C yapabilirsiniz...
  • Ozgn13 kullanıcısına yanıt
    o.c işlerinden anlamıyorum :-) Anlaşılan ilk hedef ram almak olacak :-)
  • quote:

Ne gibi seçeneklerin var :-)? Yönlendirme yaparsan sevinirim. Fazla para harcamak istemiyorum sonuçta ps4 var. Wow ve internet, film izlemek için kullanıcam.
    quote:

Orijinalden alynty: tainted_life

Ne gibi seçeneklerin var :-)? Yönlendirme yaparsan sevinirim. Fazla para harcamak istemiyorum sonuçta ps4 var. Wow ve internet, film izlemek için kullanycam.

hocam bütçeni alabilir miyim diyorum sen bana soru soruyorsun :)

sen söyleyeceksin ki ben ataca?ym.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.