Şimdi Ara

WoW battle chest hakkında yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
8.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birazdan gidip world of warcraft battle chest almak istiyorum.yanlız kafama takılan birşey var.
    içinden "1 aylık bağlantı ücreti ödememe"mi sağlayacak birşey (wow pre-paid kard gibi mesela yada benzeri) çıkıyormu_?
    kutuya baktığımda buna benzer birşeyi içerdiğini gördüm ancak -60 günlük pre-paid kard kullanımında aktive olur- gibi bir ibare hatırlıyorum.
    eğer alırsam elimde sadece "world of warcraft battle chest"kutusu olacak.. yani 60 günlük kartım filan başka hiçbirşeyim yok..
    o kutuyla oyuna bağlanamazmıyım_? yardımcı olursanız cok sevinirim...şimdiden teşekkürler..

• git sen al battle chesti içinden 2 tane dvd 1i classic 1i tbc 2 tane guide kitabı map teki npcler reple alınanlar vb açıklamalar var bende aldım hoşuma gitti battle chest + wotlk dvd sini alırsan hepsini yüklüyorsun 1 ay bedava oynuyorsun ben öyle yaptım ama tek tek yükleyerek oynayanlarda varmış o konuda bi bilgim yok mesela 60 a kadar kasıyo sonra tbc ye uptage ediyo 70 yapıyo wotlk ye ama ne kazancı oldugunu bilmiyorum
  • selamlar.mesajınız için çok teşekkürler.
    şimdi ben sadece battle chest alabileceğim. wotlk(wrath of the lich king) paketi olmadan 1 ay bedave oynama şanszım yokmu_?
    60 a kadar kasıyor derken 60 level olarakmı yoksa gün olarakmı anlayamadım.yeniyim de :)
  • pm attım benim imla hatamdı üstteki mesaj
  • ok yardımlarınız için teşekkür ederim. gidip battle chest alıp bir başlangıç yapayım. olmazsa ya kart alıcam alışıp wotlk e öyle geçmeyi düşünüyorum
  • ii grimbatolda horde açarsan yardım ederim ztn bende 23 lwl im ama pc bozuk bundanda oynanmıyo 3-4 gün sonra bütün gün online olucam ama aerianna yı friende ekle türk guildide var onada aldırırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion41

ii grimbatolda horde açarsan yardım ederim ztn bende 23 lwl im ama pc bozuk bundanda oynanmıyo 3-4 gün sonra bütün gün online olucam ama aerianna yı friende ekle türk guildide var onada aldırırım

şimdi ben ne kadar acemiyim bi bak
    1-önce grimbatol u araştırıp bulup giricem(server yada bi harita filan olmalı)
    2-horde açıcam (horde bildiğim ordu demek ama sanırım bir ırk olmalı)
    3-friend list bulup aerianna yı ekliyeceğim

süperim dimi tahminen sen 3-4 gün sonra full onlineken ben anca olayı kavramış olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: silent_blade

süperim dimi tahminen sen 3-4 gün sonra full onlineken ben anca olayı kavramış olurum

Yazıların ilk başladığım zamanı hatırladı.Battle Chesti aldıktan sonra hemen 2 paketi birden yükleme en önce klasik sürümü açtır 1 ay beleş gelicek sanırım ( öyleydi ).1 ay dolunca burning crausedi açtır.Ben 2sini birden açmıştım sonra kafamı duvalara vurmuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

Yazıların ilk başladığım zamanı hatırladı.Battle Chesti aldıktan sonra hemen 2 paketi birden yükleme en önce klasik sürümü açtır 1 ay beleş gelicek sanırım ( öyleydi ).1 ay dolunca burning crausedi açtır.Ben 2sini birden açmıştım sonra kafamı duvalara vurmuştum.

Neden ki? Tbc ile bedava süre verilmiyor. Beraber yada sonradan yüklemeniz bir şeyi değiştirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

Neden ki? Tbc ile bedava süre verilmiyor. Beraber yada sonradan yüklemeniz bir şeyi değiştirmez.

Evet arkadaşlar gittim ve battle chest aldım..kutuyu daha açmadım..kendimi çocuk gibi hissediyorum..böyle merakla ve özenle beklenen birşeyi ritüel gibi açarsınız ya...kahve sigara içerken inceliyeceğim. ..The Beatles ve ULYSES adlı arkadaşlara çok teşekkürler..Kutuyu açtıktan sonra "acemi gözü"yle içinden neler çıktığını yazarım artık buraya..

• oyunu yüklediğinde yapıcagın şeyler 1. bütün patchler yüklenene kadar kafayı yemek 2. alfabetik sıradan grim batol serverını bulup girmek 3. 2 ırk var oyunda horde ve allience horde kırmızı bayrak allience mavi sen horde aç class olarak yeni başlayanlar çoğunlukla orc warrior yada blood elf paladin açar bence warrior açma paladin açman daha iyi hem heali var hem zırhı ilk başlarda yatıp yatıp sinirlenmemek için ideal ben 10 ay oldu bu oyunu oynuyom orjiye geçince ilk gün gebermekten kafayı yicektim priestim mana bitiyo armor yok mal gibi kalıyodum sonra charın tipini fln seçicen ondan sonra ismini yazıp accept dicen ilk denemende muhtemelen o isimli adam oluyo mesela ben ilk aeria açıcaktım olmadı erkek aççaktım aerian die hoşuma gitmedi aerianna koydum kız açtım oyuna girdikten sonra 'O' ya basıyon add friend diyon benim ismimi yaz ben oyunda yardım ederim başladığın harita battle chest ten çıkan burning crusade kitabında var add on kullanma bi zamana kadar oyunu guideden bakarak oyna kavrarsın biraz ztn görevlerde ne yapıcağın yazıyo orda

• http://forum.wow-turk.com/

Battlecheast i aldıktan sonra cd nin üzerindeki keyle 1 ay ücretsiz oynayabilirsin tbc nin keyi 1 ay daha vermez 2 sini birden yükle 1 ay ücretsiz oyna tbc genişleme paketi lvl 60 lvl 70 yeni bölgeler ayrıca 2 yeni ırk ve itemler bosslar falan var.Oyunu ilk kurduğunda çok uzun yamalar yapıcak bağlantı hızının 1 mb olduğunu varsayarak tam gününü alır o iş.Yamalar bittikten sonra login ekranına gelince oyundan çık ve oyunu yedekle herhangibir sorun olduğunda tekrar uğraşmassın oyunu yedeklemek için bilgisyarım/c/programfiles/ burda word of warcraft klasörünü başka bir sürücüye kopyalamanı tavsiye ederim.Yeni hesap açıçaksın email adresini falan doğru yaz gizli soruları düzgün doldur hesabı açmak için wow cd sinin üzerindeki key i kullancan daha sonra hesabını tbc ye yükselt onun için 2. cd deki keyi kullan ayrıca para çekmemesine karşın hesap açrken senden kredi kartı isticek haberin olsun değilse hesap açmaz ister kart gir ister sanalkart al kendine onu kullan.Hesap işini hallettikten sonra login ol karakter aç ilk oynayan için ben bloodelf tavsiye ederim oyuna başlangıç yeri en toplu ırk bence lvl 20 ye kadar kendi bölgende rahat rahat kasar oyunu öğrenirsin.Class işi biraz karışık senin karakterinede bağlı yeni oyuncu için ben hunter derim lvl 10 dan sonra bir görev ile kendi lvl ndeki eğitilebilen bütün hayvanları evcilleştirir 4 tane hakkın vardır herseferinde 1 tanesini kulanırsın görev yaparken pet gibisi yoktur rahat rahat görev yaparsın ordu gibi gezer hunterlar oyunu öğrenince sarmassa başka clasları denersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 6 Ağustos 2009; 15:24:48 >

• @ULYSES
    Eskiden öyle birşey vardı , geride kalmış olabilirim biraz
  • Benimde konuya benzer bir sorum olacak,

Bende Battlechest yukledim. Uzerine herhangi bir patch yapmadan Lich King dvd sini taktigim zaman direkt olarak play yazisi rdindan da patch yapmaya basladi. Bende mirrorlardan tum patchleri indirdim kurdum. Lich King DVD sini taktigim zaman herhangi bir yukleme yapmadi. Ve suan hesabimi Lich king e yukselttim ve oyunu oynamaktayim. Anlamadigim neden Lich King DVD si ile hic install yapamadim acaba?

Not; Patchleri yaparken WoW updater yerine WoWwiki de bulunan "patch mirror" lardan download yapmanizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyigit

Benimde konuya benzer bir sorum olacak,

Bende Battlechest yukledim. Uzerine herhangi bir patch yapmadan Lich King dvd sini taktigim zaman direkt olarak play yazisi rdindan da patch yapmaya basladi. Bende mirrorlardan tum patchleri indirdim kurdum. Lich King DVD sini taktigim zaman herhangi bir yukleme yapmadi. Ve suan hesabimi Lich king e yukselttim ve oyunu oynamaktayim. Anlamadigim neden Lich King DVD si ile hic install yapamadim acaba?

Not; Patchleri yaparken WoW updater yerine WoWwiki de bulunan "patch mirror" lardan download yapmanizi tavsiye ederim.

Yamaları yaparken Lich King i yüklemiştir şu an numarasını hatırlamıom yamanın biri Lich King zaten baya büyük bir yama .
  • Arkadaşlar battle chest içinden çıkanlar
    1- 1 adet Game dvd-rom (yüklerken direk burning crusade install diyor) (üzerinde 2 adet authentication key var birisi wow classic birisi tbc için)
    2- 1 adet 10 günlük guest pass key
    3- 1 adet Wow classic game manual
    4- 1 adet burning crusade game manual
    5- 1 adet bradygames wow classic guide kitabı
    6- 1 adet bradygames burning crusade guide kitabı
    bukadar..
    bu Guide kitapları iyi ingilizce bilenler için çok güzel kaynaklar.fotoğraflı anlatımlar var.WoW u bir dünya olarak görüp kendi karakterinizi oraya yansıtmanızı öğütlüyor.oyunu level atlayıp sürekli yaratık kesmek üzerine değilde sosyal bir warcraft dünyasında yaşamak için kullandığınızda daha uzun süre keyif alarak oynayacağınız söylüyor.çok hoşuma gitti bakalım oyuna başlayıncada böyle devam edecek mi
    dün bilgisayarımı dvd install ederken açık bırakıp yatmıştım. gerçekten uzun sürüyor dememe kalmadı bu sefer Blizzard downloader yamaları yüklemeye başladı..
    Gerçekten sabır istiyormuş..Kısmetse oyuna başlayacağım.. şu an yüklenen yama 3.0.2 enGB 631mb lık..

• patchi yükledi sonra kurulum için yine bekledim..
    şimdi ise 41.1mb lık bir patch daha download ediyor.. umarım beni sinir hastası yapmadan ve wow hevesim gecmeden oyuna girebileceğim...
    harbi denilen kadar varmış..birde blizzard downloader cok yavas ama internet üzerindeki diğer patchlere güvenemedim..
    hadi bakalım hayırlısı...
  • yok abicim yaa şimdide 880 mb lık bi patch indiriyo...saat oldu 3.35 bilg açık bırakıp yatıcam bu ne böyle yaa...aradada bi ton patch indirdi..bari bi patch dvd çıkarsalardı onu alsaydık zamanımıza yazık..walla bi yola girdik bakalım sonumuz hayır olsun...
  • Yukarida da belirttigim gibi Wowwiki sitesinden bulabilicegin patch mirrorlardan indirme yardimci programlar ile maximum hizda indirebilirsin. (Bende wow downloader cok yavas indiriyordu)...
  • silent_blade sana büyük bir hatırlatmayı unuttum aslında kendisi çok hızlı indirir ama püf noktası var p2p kapatman gerekir yani sen şu an indirirken aynı zamanda upload da yapıp başka kullanıcılara gönderiyor onu devre dışı bırakırsan sadece download yapar çok hızlı indirir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.