Şimdi Ara

wow a başlarken alınacak şeyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle iyi aksamlar arkadaşlar. ben wow a başlamayı düsünüyorum private serverlarda oynadım. orjinale başlamaya niyetim var. bana bir kalasa bir duvara bir çocuga anlatır gibi orjinal server için yapmam gerekenleri anlatabilir misiniz. baktım bulamadım. kutulu oyunları var hangilerini alıcam yada almıcam. almam gerekli mi internetten indirip oynayabilir muyum ? yardımlarınızı bekliyorum canlar :)

• miceldest kullanıcısına yanıt
    Bulmanız lazım forumda çünkü sorunuza defalarca cevap verildi önceden.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=52376887

Burayı kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baktım tam olarak bulamadıgım için buraya yazdım kardeşim. karısık yazmıslar kafam karıstı da
  • Battlechest ve draenor pakertini alcaksın. Battlechest içinde1 aylık oyun süresi mevcut. Sıkıntın olursa battletag ekle yardımcı olurum
    Lemonenergy#2125

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: miceldest

öncelikle iyi aksamlar arkadaşlar. ben wow a başlamayı düsünüyorum private serverlarda oynadım. orjinale başlamaya niyetim var. bana bir kalasa bir duvara bir çocuga anlatır gibi orjinal server için yapmam gerekenleri anlatabilir misiniz. baktım bulamadım. kutulu oyunları var hangilerini alıcam yada almıcam. almam gerekli mi internetten indirip oynayabilir muyum ? yardımlarınızı bekliyorum canlar :)

çok eksik bilgi vermişler hocam güya yılların oyuncuları

sen sen ol yanında APRANAX FORT 20 lik, eksik etme sonra bana teşekkür edersin
  • Artyom Khan A kullanıcısına yanıt
    çok ince gördün tebrik ederim ^^ :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.