Şimdi Ara

Worldsden sonra ALLSTAR yapılacak. Wildcard Turnuvası olacak! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten fanboysun bunu değiştiremezsin ki. Elwind'in Shen'i açtığımda hemen konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorsun. Çünkü Elwind'i koruyorsun. Ne diyebilirim ki. Kullandığın simageler ise aptallığını belli ediyor.
    Bu arada son olarak yazayım. Şimdi sen LCS oyuncusu olsan şu adam LCS player kadar iyi oynuyor mu diye sorsalar ne diyeceksin? O oyuncu berbat. LCS değil mahalle takımında bile oynayamaz diyebilecek misin? Şimdi gidebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Zaten fanboysun bunu değiştiremezsin ki. Elwind'in Shen'i açtığımda hemen konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorsun. Çünkü Elwind'i koruyorsun. Ne diyebilirim ki. Kullandığın simageler ise aptallığını belli ediyor.
    Bu arada son olarak yazayım. Şimdi sen LCS oyuncusu olsan şu adam LCS player kadar iyi oynuyor mu diye sorsalar ne diyeceksin? O oyuncu berbat. LCS değil mahalle takımında bile oynayamaz diyebilecek misin? Şimdi gidebilirsin.

LCS level değil yazacak bu kadar basit. "O oyuncu berbat LCS değil mahalle takımında bile oynayamaz" demiyecek herhalde sen böyle cevaplar veriyorsun sorulara galiba :D LCS levelinde değil diyecek sadece bu kadar. Aynen fanboyum her konuda dpye saldırıyorum sonra cevap verilince cevap verene fanboysun dp atkısı 5 lira yazıyorum :D Cevap veren kişinin söylemediği bazı şeyler uydurup sen böyle diyorsun fanboysun diyorum. Simagenin ne olduğunu bilmiyorum. DP sadece bjkye çalışmış diyorum. HWA niye bjkyi yendi o zaman diyince auspexa onlara da verdi taktikleri diyorum. Elwind shen oynamıyor demek yerine beceremiyor demeyi tercih ediyorum çünkü kötülemeyi çok seviyorum. Ask fmden lcs oyuncularının naru hakkındaki düşüncelerini googleden bulup attıklarında sen mi sordun bu soruları uğraşıp narunun fanboyusun hehe yazıyorum, febiven, kasing, nukeduck, edward, woolite falan ne bilsin naru lcs level mi değil mi 4 maç kötü oynadı ne elsiyesi , ayrıca laf soktuğumu sanıp şimdi gidebilirsin gibi saçma sapan cümleler kuruyorum. CLG şakalarını riot çalışanının dpyi ignelemesine benzetiyorum. DP vs CHF maçında dp ezerek alınca bilerek sattılar diyorum ama bilerek satmalarının hiçbir mantığı olmadığını hesap edecek kadar bile düşünemiyorum. CHF sattı planlı bunlar dfm bktyi yenicek hepsi plan diyorum sonra dfm yenilince ortadan kayboluyorum. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 3 Eylül 2015; 14:03:12 >

• Tumble T kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yazamaz işte. Aralarında tartışmaya sebep olur. Konuları nasıl da saptırıyor ama. Tam bir DP fanboyu. Yazma diyorum yine yazıyon. Facedeki DP tarafları gibisin vallahi. Bilemiyorum belki de oradan geldin.
  • quote:

Öyle bir şey yazamaz işte. Aralarında tartışmaya sebep olur. Konuları nasıl da saptırıyor ama. Tam bir DP fanboyu. Yazma diyorum yine yazıyon. Facedeki DP tarafları gibisin vallahi. Bilemiyorum belki de oradan geldin.

Ne tartışmaya sebep olacak bence değil yazar biter. Şaka mı yapıyorsun anlamıyorum. Facebooktaki dp taraftarı gibisin diyor ya. Hem BJK hem DP taraftar grubuna da üyeyim. BJK taraftar grubunda yazılanları ya okumuyorsun ya görmezden geliyorsun ya da o saçma şeyleri yazanlardan birisin (bu ihtimal daha güçlü), dp taraftar grubunda yazı bile yazılmıyor. Hala fanboy diyor :D Ne konusunu saptırıyorum yazdığın her şeye cevap verdim zaten

Worldsden sonra ALLSTAR yapılacak. Wildcard Turnuvası olacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 3 Eylül 2015; 14:18:37 >

Taraftar grublarına da üyesin çok güzel. Fanboylukta nirvanaya ulaşmışsındır herhalde.
    Elwind Shen oynayamıyor. Bronzdaki adamlar oynuyor diyorum. Sen Elwind 1 t yıldır top lanede oynuyor diyorsun. 1 yılda öğrene öğrene Fizz mi öğrenmiş. Azıcık korumayı bırakta Elwind'in bir işe yaramadığı gerçeğine var. Bir de SS'ler atmış. Bunları da sen mi paylaşıyorsun yoksa? Yazma yeter yazacaksan da özelden yaz. Kendi konunda tartışma çıkardığına göre bu kadar seviyorsun bu takımı herhalde.

• Elwind olmaz topta

Thaldrin/xyraz
    Rawbin
    Naru
    Holy/revanch
    Un1tback

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evdeki Sinek -- 3 Eylül 2015; 14:49:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp konu çöp yorumlar
  • işte bu güzel haber milli takım gibi izlemesi çok zevkli olacak,kadroda holy yerine nardeus = dream team
  • quote:

Taraftar grublarına da üyesin çok güzel. Fanboylukta nirvanaya ulaşmışsındır herhalde.
    Elwind Shen oynayamıyor. Bronzdaki adamlar oynuyor diyorum. Sen Elwind 1 t yıldır top lanede oynuyor diyorsun. 1 yılda öğrene öğrene Fizz mi öğrenmiş. Azıcık korumayı bırakta Elwind'in bir işe yaramadığı gerçeğine var. Bir de SS'ler atmış. Bunları da sen mi paylaşıyorsun yoksa? Yazma yeter yazacaksan da özelden yaz. Kendi konunda tartışma çıkardığına göre bu kadar seviyorsun bu takımı herhalde.

konuyu ben mi değistiriyorum sen mi bi? elwind shen konusunun cevabını verdim zaten dedim sampiyon havuzu sıkıntılı diye, kabul ediyorum zaten ama shen beceremiyor ne demek oynamayan adam beceremiyor mu oluyor euw master / challenger adama shen beceremiyor tr bronzu bile beceriyor diyecek kadar fanboysun. Neyse sana fanboylukta başarılar dayanamıycam artık bu kadar 2 iqlu bir insan görmedim. Taraftar grubuna gözlemlemek için girdim :D Facebookdan gelen dp taraftarı diyosun bjk grubuna bak bir de dp grubuna hadi cya. Tartışmayı da ben mi çıkardım yoksa bu konuda bile dpye laf atan fanboylar mı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 3 Eylül 2015; 15:21:35 >

• Ne Elwind'i Allah aşkına.

Thaldrin
    Rawbin
    Naru
    Holy
    Dumbledoge
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lleviole

Thaldrin Elwindin çok çok üzerinde bir oyuncu gerek şampiyon havuzu gerek soğuk kanlılığı gibi gibi bu uzar gider. Jungler konusunda gerçekten bir şey söyleyemiyorum. Midlaner olarak Narudan öte köy yok demekle yetiniyorum. Botlanede de holy ve dumble en az wildturtle lustboy eşleşmesini kazanacak güçte olduklarını düşünüyorum. Tabii ki nihayetinde harikalar yaratılmayacak ama kağıt üzerinde de oyunun içinde de en iyi kadro bu şekilde olur diye düşünüyorum. Bunun bir çok sebebi var saatlerde yazılabilir

tartışmanızın bi anlamı yok arkadaş anlatmış gerekeni .
    Unutma Elwind Challenger'a mid oynayarak kastı. Neyse daha alıntılama demekten yoruldum artık.
  • http://euw.op.gg/summoner/champions/userName=elwind =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 3 Eylül 2015; 16:20:00 >
    Farkındaysan adamın en çok oynadığı herolar mid heroları?
  • quote:

Farkındaysan adamın en çok oynadığı herolar mid heroları?

Fizz,irelia,hecarim,gnar,lissandra,kennen en çok oynadığı herolar. Toplanede oynuyor o heroları midde değil karşılaşma geçmişinden de görebilirsin toplanede oynadığını. Mid oynayarak challenger oldu dedin op.gg atıyorum en çok toplane oynamış ve midlane w/l kötü lp kaybetmiş midlane oynayınca işte daha ne uzatıyorsun yanlış söylediğini kabullen bir kere de :D
    Adam midde oynadığında zaten challengerdi. Sanırım geçen sezon onun yüzünden mastera düşmüştü. Şimdi arada bir yine mid oynuyor.
  • Kardeş sezon sıfırlanıyor ilk 10 maç max plat 1 den başlatıyor ya hani XD ordan toplane oynayarak challengere kastı işte op.gg atıyorum daha ne sacmalıyosun anlamıyorum
  • Eu allstarina buyuk ihtimal fnatic oyunculari secilir ama benim dream team im

Top : huni
    Jungle : diamondprox
    Mid : xpeke
    Adc : forg1ven
    Sup : yellowstar

Na
    Top: zionspartan
    Jungle: move
    Mid : alex ich
    Adc : doublelift
    Support :aphromoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares. -- 3 Eylül 2015; 18:28:18 >
  • Neden xpeke bence kötü oynuyor bu sezon özellikle aziri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRiven

Neden xpeke bence kötü oynuyor bu sezon özellikle aziri.

xPeke,diamond,alex ich bunlar benim efsanelerim ne kadar kotu de oynasalar bir numaradir gozumde. Alex eu da olsaydi alex i yazicaktim. Azirde kotu sadece peke varusla ve vladla kusursuz oynadi bu split

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares. -- 3 Eylül 2015; 18:31:49 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.