Şimdi Ara

World of Warcraft: Start Edition'a başlayacağım bir kaç sorum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -Bu Start Edition'a başladım diyelim ki, 20 LVLe kadar geldim, ondan sonra Battle Chest'in keyini mi satın alıyorum?
    -Battle Chest'in sürümüyle, 80 LVL'e kadar geliyor ve o LVL'den sonra, Cataclsym'in keyini mi alıyorum?
    -85'e kadar geldikten sonra Mists of Pandaria key'ini mi satın alıyorum?
    Doğru anlamış mıyım?

- Wow'da savaşlar, bire bir kapışma, büyük dünyalarda dolaşma var mı?
    - 90 LVL'den sonra oyun bitiyor gibi cümleler okudum arattığım konularda bu sadece bir laf gelişi mi devam eden bir aksiyon heyecan görev var mı?
    - Türklerin en fazla olduğu server nedir?

Forumda araştırma yaptım ancak tam olarak cevap alamadığım konularda kafama takılanları sordum, Teşekkürler.

• hocam battlechest ile 80 lvl e kadar , cataclysm ile 85 , mop ile 90a kadar yani son ek paket.

wow da open world pvp , arena , random battleground ve rated battleground olarak pvp alanları var.

open world pvp : pvp realiminde oynadığın zaman herhangi bir haritada karşılaştığın rakip taraf ile kapışmaya girebilirsin. kötü bir yanı da var 90 lvl bir arkadaş gelip sana tek atabilir . güzel yanı ana şehirde raid grup toplayıp , sizde onları basabilirsiniz.

arena : 2v2 3v3 ve 5v5 olarak ayrılıyor . belirli bir alana çıkıp kapışırsınız , kazanan grup rating alır.

random bg : random playerlar ile battleground alanına girersin. 10v10 15v15 40v40 olarak vardır. her haritada yapmanız gereken görev değişir. bayrak taşıma , base koruma , base assult , orb taşıma vsvs çeşitleri çok . random bg ye aynı party den en fazla 5 arakdaş girebilirsiniz

rated bg : kendimce oyunda ki en zor aktivitedir. 10v10 olarak belli bg alanlarında kapışırsınız. 10 kişinin onu da random olarak değil de kendin belirlediğin için , taktik unsuru çok fazla öne çıkar. 2000 ratinglerden sonra tamamen satrança dönüşür. bir kişinin bile en ufak hatası maç vermeye yeter.

son olarak duel : bunda da ana şehir dungeonlar raidler dışın da herhangi bir alan da istediğin adamla duel atarsın.

hocma yanlış okumuşsun 90 lvl de oyun bitmiyor aksine başlıyor , lvling sadece karakterine ısınma evresidir. raidler bg ler arenalar hepsi 90 dan sonra başlar.

eu twisting nether şu an türk nüfusu olarak oldukça kalabalık ve pvp server dır. rahatça world pvp yapabilirsin.

• mükemmel açıklamış bize laf kalmadı
  • Teşekkür ederim @Monkey D Luffy :) O zaman kendime bir BattleChest key'i alıyorum :)
  • Butun sorularin cevabi: evet
    Wowda savas,dunya gezme: size yetecek olani hayal edin...simdi 10 ile carpin hayalinizi.
    90 lvl oyun sonu: kim dediyse muhtesem yumurtlamis,sehven kutlarim.90 lvl olun ve oyunun apayri bir icerik sundugunu,kaybolma tehlikeniz bulundugunu gorun.ama once bir 85 e kadar olan icerik ile ugrasin.hadi size hedef vereyim bir iki tane; lich king,deathwing heroic,butun ucan mountlari veya hunter olup tamelenebilinecek butun yaratiklari toplamak...bunlar sizi sanirim 2-3 yil oyalar.geri kalanlar icin de bi 5-6 yiliniz varsa...iyi mi bu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @hollyspirit Maşallah :D 2 3 yıl mı? :D o bu oyun beni baya oyalayacak :)
  • Klasik başladım, başlıyorum, başlamalımıyım, başlamak üzereyim, başlamaya değer mi, başlıyordum, başlasak mı, başlasam mı konusu...

O değilde bu soruların hepsinin cevabı var...

Sende başla mk. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mareşal_T® -- 12 Temmuz 2013; 14:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk.

@hollyspirit Maşallah :D 2 3 yıl mı? :D o bu oyun beni baya oyalayacak :)

hocam bende yeni başladım istersen beraber oynayabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mareşal_T®

Klasik başladım, başlıyorum, başlamalımıyım, başlamak üzereyim, başlamaya değer mi, başlıyordum, başlasak mı, başlasam mı konusu...

O değilde bu soruların hepsinin cevabı var...

Sende başla mk. :)

inceler incesi
  • Lothlórien kullanıcısına yanıt
    olur başlayalım, şu an ofisteyim eve gideyim indireceğim trial sürümü. sanırım bir kaç gün sürer :)
  • quote:

olur başlayalım, şu an ofisteyim eve gideyim indireceğim trial sürümü. sanırım bir kaç gün sürer :)

yok ya 3 - 4 saat'e yüklenir. ben twisting nether serverında horde olarak oynayacağım zaten türkler tn'de horde tarafında çoğunluktaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

quote:

yok ya 3 - 4 saat'e yüklenir. ben twisting nether serverında horde olarak oynayacağım zaten türkler tn'de horde tarafında çoğunluktaymış

10gb gibi bir veriden bahsediyor da ondan dedim.
  • beyler bende çok yeniyim, 2 aylık paket aldım, daha 1 hafta olmadı ama 64 level warriorumdan sıkıldım,

daha büyülü bişeler istiyorum, shaman düşünüyorum, aslında monkta hoşuma gidiyor ama MoP paketini alsam mı bilemedim, cata var sadece,

beraber oynayabiliriz, twisting netherda horde'um
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkin

beyler bende çok yeniyim, 2 aylık paket aldım, daha 1 hafta olmadı ama 64 level warriorumdan sıkıldım,

daha büyülü bişeler istiyorum, shaman düşünüyorum, aslında monkta hoşuma gidiyor ama MoP paketini alsam mı bilemedim, cata var sadece,

beraber oynayabiliriz, twisting netherda horde'um

çok iyi olur bende dün tn'de undead mage açtım 55 ten sonra dk açıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.