Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (850. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende baslayalı 15 gun felan olmusturi KV-3 bitti sayılır kv-4 alıcam. Burdaki tavsiyelere göre yeniysen Ruslardan git dediler öyle yaptık. Hantal mantallar ama hepsinden iyiyler. KV den git derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 8 Mayıs 2012; 21:52:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

Elimde T-14 var KV-1 ile teke tek ve özellikle yüz yüze geldiğimde onun canını %30 a indirdiğimde o beni patlatmış oluyor. Tabi oyuna yeni başlamamın da etkisi vardır mutlaka.
    Şu anda KV-1 araştırmam bitti. Siz deneyimli olanlar T14 ile KV1 karışatığında kangisini tercih edersiniz?Para biriktirip KV-1 alıyımmı? Yoksa T14 ile devam edip KV1 yerine ilerde başka bir ağır tank mı alıyım?

t-14 ile kv yi veya diğer tankları kıyaslama , t14 le ne ileri ne geri gidersin, premium tank o sonuçta
  • Beyler bonus code varda birsey gelmedi ne geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong88

Beyler bonus code varda birsey gelmedi ne geliyor?

1 gün pre ve azık veriyor tam 5 saat sonra geldi sonunda:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgamer34

quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

Elimde T-14 var KV-1 ile teke tek ve özellikle yüz yüze geldiğimde onun canını %30 a indirdiğimde o beni patlatmış oluyor. Tabi oyuna yeni başlamamın da etkisi vardır mutlaka.
    Şu anda KV-1 araştırmam bitti. Siz deneyimli olanlar T14 ile KV1 karışatığında kangisini tercih edersiniz?Para biriktirip KV-1 alıyımmı? Yoksa T14 ile devam edip KV1 yerine ilerde başka bir ağır tank mı alıyım?

t-14 ile kv yi veya diğer tankları kıyaslama , t14 le ne ileri ne geri gidersin, premium tank o sonuçta

harbiden zaten premium tankla istesende gidemezsin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu2012

Bu type'ın süresi yok değil mi bu ay fakirim

sadece bu hafta için özel
  • Olamaz :(
  • arkadaşlar herkeze merhaba ben bu oyuna geçen gün başladım takıldığım noktalar var yardımcı olun lütfen
    Pz35(t) tank aldım ancak ne duzgun hedef alıyor nede aldıgını vuruyor.. bazen bazı tanklar tek atıyor bu konuda gördüğüm kadarıyla herkez şikayetçi ama bir süre sonra alman tankları gayet iyi bit hal alıyormuş diye duydum bu doğrumu

garage de t2 m2 t18 ve t 57 var sizce hangisine devam etmeli ( nerdeyse hepsi full )

Pz35 (t) tankımı yeniliyicem ancak yenisini almak için bir tankımı satmam gerek lakin tankımı satamıyorum niçin

bu oyunu uzun süreli oynamayı dusunuyorum uzun vaadede getirisi en iyi olan tank hangisidir ( kv diyor herkez ama ? )

yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan702

arkadaşlar herkeze merhaba ben bu oyuna geçen gün başladım takıldığım noktalar var yardımcı olun lütfen
    Pz35(t) tank aldım ancak ne duzgun hedef alıyor nede aldıgını vuruyor.. bazen bazı tanklar tek atıyor bu konuda gördüğüm kadarıyla herkez şikayetçi ama bir süre sonra alman tankları gayet iyi bit hal alıyormuş diye duydum bu doğrumu

garage de t2 m2 t18 ve t 57 var sizce hangisine devam etmeli ( nerdeyse hepsi full )

Pz35 (t) tankımı yeniliyicem ancak yenisini almak için bir tankımı satmam gerek lakin tankımı satamıyorum niçin

bu oyunu uzun süreli oynamayı dusunuyorum uzun vaadede getirisi en iyi olan tank hangisidir ( kv diyor herkez ama ? )

yardımcı olursanız sevinirim

T-18 devam edersen Tank avcısı sınıfındadır o
    T-57 Kmt topcudur, kulanmasan bile para getirisi var kenarda dursun.

Hangi sınıfta oynayacağına karar ver önce sonra bir tier ağacından ilerle, yeniysen sovyetlerden git derim.
  • t11'i nerflerlemi ki oyunda baya konusuyolar saglam diye zırhı.
  • haydaaa, sadece 3 techizat takabiliyorum yav. binokuler teleskopu çıkarmadan geliştirilmiş top yükleme sistemini takamadım. o zaman seçim yapacaz demekki, ben kamuflaj ağı-- hızlı mermi yükleme ve nişan alma süresini kısaltan sistem olarak üçünü seçtim ama çok saçma olmuş bu konu . madem oyun geliştirmeye dayanıyo o zaman bence 5-6 slot koymalıydı oraya , şimdi sadece üçünü seçmek zorundayız, bunuda bugün öğrenmiş oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuisudra.

quote:

Orijinalden alıntı: Principes

quote:

quote:

T-25 Premium tank alıcam +1000 gold hediyesi için;

•Oyun içi altınla çeksem 1000 gold gelir mi
    •Yoksa gift shop tanmı almalıyım ( bu olmaz umarım cunku oyun içi altınım var )

Ayrıca oyun içi satılanlar yine premium tank özelliğinde değil mi? Löwe, T-25 vs.

Normal tank bunlar. Sadece isim benzerliği.

Altınla satılıyor ama. Ciddi misin ? :S

Dalga geçiyorum arkadaşım Elbette pireminyum tank altınla satılanlar.
  • ah be bi zamanlar crew %200 olmuş kv ve kv 3 vardı sattımştım şimdi değerleri 2 kat hata 3 kat artmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sky_

quote:

Nerede biliyorsun ?
  • Yeni patch ile kv1 ve kv2m geldi fakat kv2de baya exp var şuan fakat ne alacağıma karar veremedim.KV-5 motoru mu,süspansiyon mu,yoksa biraz hırs yapıp 107liği alana kadar birşey satın almasam mı yada taret mi alsam taret ekstra hp kazandırıyor mu ?Kazandıryorsa ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanlızşahin -- 8 Mayıs 2012; 22:44:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

T-25 Premium tank alıcam +1000 gold hediyesi için;

•Oyun içi altınla çeksem 1000 gold gelir mi
    •Yoksa gift shop tanmı almalıyım ( bu olmaz umarım cunku oyun içi altınım var )

Ayrıca oyun içi satılanlar yine premium tank özelliğinde değil mi? Löwe, T-25 vs.

Normal tank bunlar. Sadece isim benzerliği.

Altınla satılıyor ama. Ciddi misin ? :S

Dalga geçiyorum arkadaşım Elbette pireminyum tank altınla satılanlar.

Gec kaldın altınları çar çur ettim bile...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sky_

quote:

Nerede biliyorsun ?

http://worldoftanks.eu/news/2286-special-gift-shop-offers/

sadece girdiğim sayfaları okuyorum.

"Remember, that the package containing 2 thousand gold and 2 million credits as well as the package containing the Type 59 are only available until 8:00 CEST (6:00 GMT) on the 11th of May!"

ve ana sayfada

"This week you can surprise your friends with a pile of gold or with the Type 59! Yes, the Type 59 is back, but only for this week!"
  • Hep ters zamanda indirim yapıyor yada istediğim birşey koyuyor bu wargaming
  • Is-4 stock hiç çekilmiyor arkadaş.Is-8 ıle oynayıp o topu açmadan ıs-4 oynamak yok bana
  • Tam tersi ıs4 le o topu açıp ıs8'e takmak daha akıllıca.
  • 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.