Şimdi Ara

World Of Tanks 2016 Yeni Başlayanlar İçin İnanılmaz Kod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kodun içeriği :
    Tier V Excelsior Premium Tank(İngiliz Ağır Tank) + Garaj Yuvası
    1000 Altın
    7 Gün Premium Hesap
    KULLANIM HAKKI DOLMUŞTUR.

*----------------------------------------*----------------------------------------*

Kod 2 : COBIWOT

Kodun içeriği :
    Tier II : Tetrach (Rus Hafif tank) + Garaj Yuvası
    500 Altın
    7 Gün Premium Hesap

Kod tek kullanımlık değildir. Oyuna yeni başlamayı düşünen veya yan hesap açmayı düşünenler için bulunmaz bir nimettir :) Kullanacak olan herkese hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korlici -- 6 Aralık 2016; 18:45:07 >

• wow güzelmiş hocam allah razı olsun yeni başladım taktik verin dicektim gerek kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim lafı olmaz :)

• Bu kodu nereye yazıyoruz? Yeni hesaba yazayım bunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hesap oluştururken alt taraafta bulunan davet kodum var a tıklayarak oraya yazıp kodu yeni hesap oluşturuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: korlici

Yeni hesap oluştururken alt taraafta bulunan davet kodum var a tıklayarak oraya yazıp kodu yeni hesap oluşturuyorsunuz

Yaptım. Excelsior fena değilmiş. Teşekkürler

• Rica ederim bonus olarak verdiği 1000 altını kullanmazsanız eğer 5 seviye premium tanklar indirime girdiğinde 750 altına onlardan birtanr daha alabilirsiniz

• quote:

Rica ederim bonus olarak verdiği 1000 altını kullanmazsanız eğer 5 seviye premium tanklar indirime girdiğinde 750 altına onlardan birtanr daha alabilirsiniz

Bende öyle düşünüyorum. Alman Pz T 25 alacağım indirimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alman ağacına ilerleyecekseniz o tankı alın yoksa ben Churchill III ü tavsiye ederim rus ağacı için
  • quote:

Orijinalden alynty: korlici

Alman a?acyna ilerleyecekseniz o tanky alyn yoksa ben Churchill III ü tavsiye ederim rus a?acy için

neden churchill 3 tavsiye ediyorsun rus a?acy için?
  • Rus ağır kısmı genelde yeni başlayanlar için tavsiye edilen ağaçtır ve bu ağaçtaki mürettebatları sıkıntısız kasabilmek için idealdir ayrı klan ve kale savaşları için T8 IS 3 ün mürettebatı için de ekstra gerekli ve kasabilmek için de iyidir diğer ağaçlarda bukadar ideal olabilecek bir tank yok. Ekstra olarak heavy tank olması açı verildiği zaman zor delinmesi hızlı reload ve aim time ve az da hasarada sahip olsa seri atışla bunu telafi etmesi güzel kredi bırakmasına sebep oluyor T5 ler arasında

• Hocam telefondan verdiğiniz kod ile kayıt oldum ancak yakın zamana kadar giremeceğim oyuna 1000 altın vs eklenmiştir değil mi?

• Tabi eklenmiştir ancak premium gün direk başlıyor 7 gün içinde bitiyor

• quote:

Tabi eklenmiştir ancak premium gün direk başlıyor 7 gün içinde bitiyor

hocam sıfır hesap açtım kodu girdim ama biraz ilerlediğim bir hesap var ona giremez miyim bu kodu oyunda nereye yazıcaz bunu hesabımla login oldum web sayfaya fakat kod girilecek yeri göremedim.
  • Bu kod sadece yeni başlayacak yani yeni kayıt olacak üyeler içindir üzgünüm var olan hesapta çalışmaz :)
  • 1.kod tükenmiş galiba hata verdi bende

• korlici kullanıcısına yanıt
    kodlar kullanıma kapanmış, çalışan yeni kod var mı acaba ?
  • Birinci kod tükenmiş ikinci kod tan şuan emin değilim onun çalışıyor olması lazım oda çalışmıyorsa malesef 2017 den önce böyle düzgün kod çıkmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.