Şimdi Ara

World in Conflict [***ÇIKTI***] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
1
Favori
39.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark alien

arkadşalar oyunun kaç tane yaması var?

1 tane yaması var 1009 mu ne
  • hocam 1 den fazla yaması var die biliyorum fakat en son yamayı snrm diğer yamaları kurmadan kuramıyoruz. oyunun yamalarının tek tek sürümlerini öğrenmek istiyodum bn
  • o kadarını bilemicem valla.bende bir yama var :)
  • Strateji oyunlarını cok seven biriyim. Hatta bagımlıyım. DOS'ta oynanan ilk C&C den beri bir sürü strateji oyunu oynadım.

Bu oyunu da bi cırpıda bitirdim. Bana cok kolay geldi. Nedense bi daha oynamak istemedim. Yeni özellikler, grafikler bir cok sey güzel ama oyunda pek heyacan yok. Yapay zeka da o kadar iyi degil. En azından yıllar önce cıkartılmıs STARCRAFT kadar yapay zekası olsa yüregim yanmayacak. Oyunu bitireli aylar oldu ama nedense aklıma hic yer etmedi. Acıp ta bi daha oynayasım gelmiyor. Bunun ikinci versiyonu cıkarsa belki daha iyi olur. Acaba ben mi bu oyundan zevk alamadım ya da cok sey mi bekledim? Zevk alanlar neyinden hoslanıyor acaba? Acıklayabilirlermi........

• quote:

Orjinalden alıntı: tutunsatar

Strateji oyunlarını cok seven biriyim. Hatta bagımlıyım. DOS'ta oynanan ilk C&C den beri bir sürü strateji oyunu oynadım.

Bu oyunu da bi cırpıda bitirdim. Bana cok kolay geldi. Nedense bi daha oynamak istemedim. Yeni özellikler, grafikler bir cok sey güzel ama oyunda pek heyacan yok. Yapay zeka da o kadar iyi degil. En azından yıllar önce cıkartılmıs STARCRAFT kadar yapay zekası olsa yüregim yanmayacak. Oyunu bitireli aylar oldu ama nedense aklıma hic yer etmedi. Acıp ta bi daha oynayasım gelmiyor. Bunun ikinci versiyonu cıkarsa belki daha iyi olur. Acaba ben mi bu oyundan zevk alamadım ya da cok sey mi bekledim? Zevk alanlar neyinden hoslanıyor acaba? Acıklayabilirlermi........

multisi güzel oluyor tabi tanıdık kişiler oynayınca yoksa hiçbir anlamı olmuyor multisininde.

• quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

quote:

Orjinalden alıntı: tutunsatar

Strateji oyunlarını cok seven biriyim. Hatta bagımlıyım. DOS'ta oynanan ilk C&C den beri bir sürü strateji oyunu oynadım.

multisi güzel oluyor tabi tanıdık kişiler oynayınca yoksa hiçbir anlamı olmuyor multisininde.

Hah simdi oldu. Acıklama icin tesekkürler. Ben "Single Player" modundan fazla zevk almadım da... Dediginiz gibi strateji oyunları multi player modunda tanıdıklarla zevk verir. Diyalog cok önemli. Yoksa istedigin kadar aynı takımda ol hic bi faydası yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: dark alien

arkadşalar oyunun kaç tane yaması var?

9

http://www.gamershell.com/search/?q=World+in+Conflict
  • Bu oyunda şehir gibi bir yeri alıyoruz demo daki şehri orayı savunmanın püff noktası var mı
  • arkadaşlar bu oyunu multi olarak xfire den oynayabilirmiyiz? yoksa sadece hamachidemi oynayabiliyoruz?
  • Secure the tv station görevinin oldugu kısımda yapmam gereken şey tam olarak ne yardımcı olabilrmisiniz?..
  • Secure the tv station görevinin oldugu kısımda yapmam gereken şey tam olarak ne yardımcı olabilrmisiniz?..
  • arkadaşlar ben company of heroes i bitirdim.. buna bakmadım henüz...hangisi daha iyidir sizce (:
  • arkadaşlar yanlışlıkla oyunda savelerim silindi. trgamerdan full savesini indirdim. belgelerimde wıc klasörünü silip indirdiim dosyadaki wıc klasörünü koydum fakat işe yaramadı nası yapıcam?
  • oyun gercekten her bakimdan mukemmel campini oynadim bitirdim ama bi turlu single playerde oynayamiyorum o bolum aktif degil oyunun boyutu 3.93 gb acaba demo versiyonmu bu full surum die indirmistim
  • Oyunun korsanlarında multi atabiliyormuyuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: firsterproduction

Secure the tv station görevinin oldugu kısımda yapmam gereken şey tam olarak ne yardımcı olabilrmisiniz?..

tv istasyonunun arkasındaki dağdaki düşmanları alacaksınız önce.
    öyle hatırlıyorum yani...
  • Beyler WİC'i MultiPalyer oynamak için ne yapmak gerekiyor ?
  • 2 sene öncesinin oyunu olmasına rağmen 9600 gt li sistemimde 1280*1024 custom ayarlarda kasıyor. Atraksiyon bol ama COH da aldığım tadı da vermedi. Biraz daha oynayalım bakalım.
  • 2 sene öncenin oyunu mu? Vay be amma olmuş ha, bi an cidden çok şaşırdım

9600 iyi bir ekran kartı değilki, orta segment bi kart. İyi değil derken en azından bu oyun için yeterli değil. Benim kartım bile kasarken sizinkinin kasması çok normal, oraya takılmayın yani
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.