Şimdi Ara

wordpress hata kodu acilllll

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar..web işlerinde acemiyim ilk sitemi yapıyorum...filezilla ile wordpress i kurdum giriş ten sonra karşıma şöyle bişey çıkıyor:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-login.php on line 368

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-login.php on line 380

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 680

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 681

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 682

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-config.php:1) in /home/netolcom/domains/netodul.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

ne yapmam gerekiyor ?? yardımlarınızı bekliyorum....

• Eğer isterseniz yardımda bulunabiliriz. Bize ulaşmanız yeterli.
    http://wordpresshizmetleri.com/
    info@wordpresshizmetleri.com
  • Merhaba
    İlk önce google den arayarak Edit Plus 3 programını indir ve bilgisayarına kur.Kurduktan sonra sitenin ftp sine bağlan ve wp-config.php dosyanı masaüstüne indir.
    wp-config.php dosyanı Edit Plus 3 ile aç.Açtıktan sonra dosyanın içinde hiç bir değişiklik yapmadan File > Save As seçeneğine tıkla ve karşına gelen ekranda kayıt etmeden önce Encoding: diye bir bölüm vardır o bölümden UTF-8 seç daha sonra kaydet ve ftp ne at büyük ihtimal sorunun düzelecektir.Eğer düzelmez ise konu altından belirt tekrar kontrol edelim.
  • cevap yazan arkadaşlara tşkr ediyorum....o konu uzman bir arkadaş tarafından çözüldü....uzun zamandır konuya bakmıyordum....tekrar tşkr edrim.....
  • uzmana gerek yok eğer wp-config-sample.php dosyasını notepad yerine notepad++ gibi başka bi programla yaparsanız bu sorun olmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.