Şimdi Ara

Word'de Tek Bir Sayfayı Yatay Yapmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
483.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Celil BABAKAYA

nie uzatıonuzki sayfa düüzeni sonra yönlendirme ve yatay bu kadar

dediğin gibi yaparsak hepsi yatay oluyor biz 1 sayfasını yatay yapmak istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905ARMADA

quote:

dediğin gibi yaparsak hepsi yatay oluyor biz 1 sayfasını yatay yapmak istiyoruz.

sende bir sayfa aç
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1905ARMADA

quote:

sende bir sayfa aç

• quote:

Orijinalden alıntı: STuSS

dikey sayfanızdan sonra sayfa düzeninden-->kesme seçeneğinden-->sonraki sayfa komutunu tıklayın. ardından yönlendirme-->yatay seçeneğini tıklayın. daha sonra yatay sayfadan sonra yine sayfa düzeni-->kesme-->sonraki sayfa sonra da yönlendirme-->dikey seçeneğini tıklayın. kaldıgınız yerden devam edin...

2003 kullanıyorum... Nette bunu buldum bi dener misiniz?

Aradan neredeyse 5 sene geçmiş. İşimi gördü . Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: STuSS

dikey sayfanızdan sonra sayfa düzeninden-->kesme seçeneğinden-->sonraki sayfa komutunu tıklayın. ardından yönlendirme-->yatay seçeneğini tıklayın. daha sonra yatay sayfadan sonra yine sayfa düzeni-->kesme-->sonraki sayfa sonra da yönlendirme-->dikey seçeneğini tıklayın. kaldıgınız yerden devam edin...

2003 kullanıyorum... Nette bunu buldum bi dener misiniz?

saol saol...
  • sayfa numaralandırmada sorun oluyor yaw onu nasıl halledeceğiz bende birden fazle yatay sayfa kullanıyorumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.alik42

sayfa numaralandırmada sorun oluyor yaw onu nasıl halledeceğiz bende birden fazle yatay sayfa kullanıyorumda

Ekle-->Sayfa Numarası-->Sayfa Numaralarını Biçimlendir-->Sayfa Numaralandırma (iki seçenek var: Önceki bölümden devam et ve Başlangıç)
    Önceki bölümden devam et derseniz sayfa numarasını son rakamdan devam ettirirken, başlangıç seçeneğini işaretlerseniz her bölüm için birden (1) ya da sizin belirlediğiniz rakamdan başlatır numaralandırmayı.

Umarım cevap olmuştur sorunuza...
  • @icoud

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.alik42

@icoud

teşekkürler.

• Ben de bir devlet kurumunda çalışıyorum ve bu bilgi sayesinde müdürümün gözüne girdim, sağolun :)
  • evet arkadaşlar bende denedim office 2010 da işe yarıyor teşekkürler paylaşım için..
  • Teşekkürler çok işime yaradı... Yıllardır kullanıyorum, bilmiyordum. Bu Office ne zengin bir deniz...
  • çok saol hocam
  • 149 bin kişi bakmış konuya o maşallah cevap atanlar yalnız 33 :DD
  • Eyvallah çok makbule geçti.
  • Word tek sayfayı yatay yapmak için belirtilenleri yaptım ancak her seferinde dokümanın başına atıyor. Ara sayfaya yatay tek sayfayı koymayı yapamadım. Yardımcı olabilirmisiniz.
  • benimde işimi gördü, aslında çok daha basit bir yol yapmaları gerekir bunun için.
    teşekkürler.
  • Wordun eksikleri çok zaten, halen bazı komutları bulamıyorum her istediğimi yapamıyorum
    Zaten wordun bir kaç özeliği excelde olsaymış Worde gerek olmayacakmış zaten
  • BENİM sorunum biraz daha karışık
    BELGE Basıyoruz biz halk eğitim merkezi olarak
    Hazır şablonda bazı hatalar oluyor sistemde (nokta, yanlış yerden ayırma, Türkçe karakterlerde sorun vb.)
    Dolayısıyla ben bu belgeyi pdf den Word a çeviriyorum
    Word da gerekli düzenlemeleri yapıyorum
    Çıktı almak için yazıcıya basıyorum
    Belge yan basılmalı ama herşeyi denememe rağmen belge dikey basılıyor
    Yazıcı ayarlarından da denedim, yine Dikey basılıyor
    Sayfa yapısı ikonu pasif durumda Wordda
    Bir yardımcı olursanız çok memnun olacağım
    MEHMET TOKSOY
    0537 374 52 84
  • smileplease03 S kullanıcısına yanıt
    .

Hocam ekran görüntülerini alabilirseniz eğer daha fazla bilgi verebilirim bu konu hakkında.

Çıktı alırken .pdf olarak mı yoksa word den mi baskısını yapıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.