Şimdi Ara

Word'de geçerli sayfayı yazdır seçeneğine öncelik verme nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birden fazla sayfanın olduğu word dosyasında, sadece bir sayfayı yazdırmak isteyen kişinin "geçerli sayfayı yazdır" tercihini
    seçmeyi unutması sebebiyle iş yerinde çok fazla kağıt israfı yapıldığını gördüm.
    Bunun önüne geçmek için tüm sayfayı yazdır yerine geçerli sayfayı yazdır seçeneği nasıl ilk tercih haline getirilir? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknik657 -- 22 Ocak 2014; 11:25:13 >

• Ctrl+p yapınca yazdırma ekranı çıkıyor, ben ordan geçerli sayfayı seçip yazdırıyorum. Daha kolay nasıl oluyor bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Ctrl+p yapınca yazdırma ekranı çıkıyor, ben ordan geçerli sayfayı seçip yazdırıyorum. Daha kolay nasıl oluyor bilmiyorum.

Daha kolay olması açısından sormamıştım.. Dediğiniz gibi ctrl+p yaptıktan sonra bazen geçerli sayfayı yazdırı seçmeyi unutuyorsunuz.
    Var olan seçenek tüm sayfaları yazdır olduğu için gereksiz yere bir sürü kağıt yazdırılıyor. İşte burda var olan seçeneği geçerli sayfayı yazdır yapabilir miyiz?
    Yani her seferinde biz seçmeyelim. İlk tercih geçerli sayfayı yazdır olsun. Umarım anlatabilmişimdir.
    Sadece bizim büroda bu yüzden bir sürü kağıt israfı oluyor.
  • bunu bende yapmak istiyorum bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.