Şimdi Ara

word 2007 dipnot yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar word 2007'de dipnot ayracını soldan sağa alamıyorum. metin arapça. yeni bir belge açıp arapça yazdığımda otomatik olarak sağa alıyor dipnot ayracını ama eski kayıtlı belgede ayraç solda kaldı sağa alamıyorum, yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler. örnek foto ekte

word 2007 dipnot yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 31 Ekim 2012; 12:56:53 >

• bu şekilde olmasını istiyorum. yeni belge açınca oluyor ama eski belgeye uygulayamıyorum. ne yapmam gerekir?

word 2007 dipnot yardım
  • buldum cevabı:

Görünüm menüsünden Taslak'a tıklanır. Hemen ardından Başvurular menüsüne gelerek Notları Göster'e tıklanır. Sayfanın alt tarafında Dipnotlar diye bir bölüm açılacaktır. Tüm Dipnotlar yazılı açılır kutudan Dipnot Ayırıcısı'nı seçin. Bu haldeyken söz konusu çizgiyi seçip sağa yaslayabilir, tamamen silebilir, uzatabilir veya başka şekiller verebilirsiniz. İşlemi tamamladıktan sonra Dipnotlar bölümünü kapatıp, Görünüm menüsünden tekrar Sayfa Düzeni'ne veya Tam Ekran Okuma görünüme geçtiğinzde dipnotun değiştiğini görürsünüz.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Tez yazıyordum çok işime yaradı sağolasın
  • https://www.youtube.com/watch?v=SdNgjVoI1P4&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.