Şimdi Ara

Wolfenstein 2009 acil lütfen...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kotaya kıydım gittim oyunu netten indirdim ama bu sefer rusca cıktı ayarları bilemiyorum .İngilizce nasıl yaparım.elinde dil yaması olan varsa paylaşabilirmi.Bu oyunu oynamak için can atıyorum uygun grafiklerle.

• yanlış versiyonu indirmişsin hocam. onu ingilizce yapmanın yolu yok galiba.
  • ya o kadarda indirmiştim .yok mu yaması felan
  • Hocam biraz araştırıp düzgün bir yerden indirseydin ya. Dil dosyalarının hangi dosyalar olduğunu bulabiliirsen ingilizce versiyonu olan başka bi arkadaştan isteyebilirsin.
  • Kotaya değil de paraya kıyıp alsan hiçbir sorun olmazdı.
  • kimseye güven kalmamış i,ng diye indirdim ben zaten bi açtım ana ruşça...neyse baştan olacak o zaman ne yapalım...ama değermi tekrar indirmeye oynayan varmı.
  • Bazı çoklu dil destekli oyunların kısa yoluna ENG yazınca ingilizce oluyordu ama oyunun bazı bölümlerde sorun yaratıyordu bunu yaşadığım için söylüyorum bu yüzden tekrar baştan ingilizcesini çekmende veya satın almanda yarar var ve bu oyun için kesinlikle değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 31 Ağustos 2009; 9:32:29 >
  • bendede rusca cıktı ya :(
  • Eyvah... Bende yarıladım Rusça çıkmaz inşallah
  • bende de çıktı bi daha indirdim full ü ing. senin indirdiğin repack ondan rusça
  • Bende de rusça çıktı 3gb olan sürümü
  • razordan şaşmayın
  • bende yarıladım valla...razor felan yazmıyor.4 kücür gb...inşallah rusça çıkmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.