Şimdi Ara

wireless sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar asus maxsimus extreme anakartın wireless i ıle nete gırıyrdum 1 ay onceye kadar ne oldu anlamadım ama 1 aydır nete baglanamıyorum...

durum soyle wireless calısıyor sıfre dogru aynı wirelessa aynı sıfre ıle baska cıhazlar baglanıyor... alt komsuyla ortak kullanıyoruz pc benım odada baglanmıyo full cektıgı halde ama kasayı asagı ındırınce dırek otomatık baglanıyo sıfre gırmeden... ne yapmalıyım bu olayı cozmelıyım....

• Konunun ttnetle alakası yok. Kablosuz modemden kanal değiştirmeyi deneyin. Forumda arama yapın.
  • Konuyu yanlış yere açtiysam Özür dilerim... Kanal değiştirme ne demek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siwaslii

Konuyu yanlış yere açtiysam Özür dilerim... Kanal değiştirme ne demek?

yani diğer cihazlar aynı kanaldan yayın yapıyorsa girişim yapar modemin markası modeli nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-dark-blue

quote:

Orijinalden alıntı: siwaslii

Konuyu yanlış yere açtiysam Özür dilerim... Kanal değiştirme ne demek?

yani diğer cihazlar aynı kanaldan yayın yapıyorsa girişim yapar modemin markası modeli nedir?

giriş yapan cihazın modelı anakartın kendı wireless cıhazı... asus maxsimus extreme vı anakartın asus mPCle combo II wirelees adaptoru... full cekıyor ama baglanmıyor.... lınktekı....

http://rog.asus.com/technology/republic-of-gamers-motherboard-innovations/mpcie-combo-2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siwaslii -- 30 Temmuz 2014; 13:35:41 >

• sa. arkadaslar konuyu actıgımdan berı sorun cozulmemıstı bende 2 gun once servıse yolladım wıreless aparatının kablosu kopmus...
    sorun cozuldu sayılır...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.