Şimdi Ara

wireless sinema sistemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tavsiye edeileceğiniz arka hopörler wireless bi sistem varmı?
    philips hts335w almıştım ön klonlardan hışırtı geldiği için iade ettim :(

• Bulabilirsen jazz 9940 w seti var, arkalar kablosuz..
    Bir de dijital setlerden logitech z5450 var, onun da arkalar kablosuz ama arka uyduları prize takmak gerekiyo bu tarz setlerde..
    yani tamamen kablosuz değiller..
    bu setleri bulmak çok zor, bunu hatırlatmak isterim..
    bulsanız da fiyatları pahalı.. bence o paraya değmez..
    yapmanız gereken, diğer biçok kablolu arka hoparlör kullanıcısı gibi, kablolaro halı altından, kenarlardan, üstlerden dolandırarak görüntü kirliliğini önlemeye çalışmak..
    ama yine de siz bilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Bulabilirsen jazz 9940 w seti var, arkalar kablosuz..
    Bir de dijital setlerden logitech z5450 var, onun da arkalar kablosuz ama arka uyduları prize takmak gerekiyo bu tarz setlerde..
    yani tamamen kablosuz değiller..
    bu setleri bulmak çok zor, bunu hatırlatmak isterim..
    bulsanız da fiyatları pahalı.. bence o paraya değmez..
    yapmanız gereken, diğer biçok kablolu arka hoparlör kullanıcısı gibi, kablolaro halı altından, kenarlardan, üstlerden dolandırarak görüntü kirliliğini önlemeye çalışmak..
    ama yine de siz bilirsiniz..

Ben yapabilirsem parkeleri sökeceğim kablolara birşey olacak diye çok korkuyorum.
    Kablosuz olmasının bir espirisi olmayacak arka tarafta elektrik kullanmak gerekecek ve 2 hoparlor için tekrar bağlantı yapılacak.Arkadaşların söylediği gibi fiyatıda cabası........ Benim yiğenler creative nin megaworks thx ini kullanıyor gayet güzel.THX li birşey bul derim logitech te olabilir onun digital girişlileri optik bağlantıları olanlarıda var..

• parkeleri degilde supurgelikleri sokersen isini daha iyi gorur, supurgelikler genelde duvari ve parkeyi tam opmezler arkada bir miktar bosluk kalir, kabloyu iste burdan gecirerek gereken yerden de supurgeligi delerek kabloyu buradan cikarip cihaza girmek mantikli olabilir...
  • slm evet aynen öyle evlere kurulumlara gittiğimizde biz de aynı işlemi yapıyoruz duvarla parke arasında 1.5 parmak gibi boşluk oluyor sıcak ve soğukta ağacın rahat çalışması için o boşluğa yerleştiriyoruz kabloyu arkadaşımın dediği gibi sakın parkeleri sökmeye kalkma

quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

parkeleri degilde supurgelikleri sokersen isini daha iyi gorur, supurgelikler genelde duvari ve parkeyi tam opmezler arkada bir miktar bosluk kalir, kabloyu iste burdan gecirerek gereken yerden de supurgeligi delerek kabloyu buradan cikarip cihaza girmek mantikli olabilir...
  • günümüzde herşeyin radyasyon ve kanserijen olduğundan wireless vs... kablosuz klavyeye bile allerji olmaya başladım ...
  • Yukarıda yazılanlara katılıyorum, üstelik wireless hoparlörlerde kaynakla hoparlör arasında objeler hışırtıya neden olabiliyor. Pahalıdan kurtulmak için alternatif markalara bakabilirsin, mesela Hyundai AL-706, sanırım 500 YTL + KDV civarında, 5+1 ses sistemi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.