Şimdi Ara

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.660
Cevap
10
Favori
227.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temiz bir Astra bulursanız eğer güzel araçtır. G kasalarla ilgili fazla bilgim yok ama sağlamlığı konusunda çok şeyler duydum. yakıt olarak benzin fiyatları malumunuz. LPG'li temiz bulursanız ya da benzinli alıp LPG taktırırsanız rahat edersiniz düşüncesindeyim.
  • Mehmet Özfidan / 1986

2008 Astra Sedan Njoy / 1.3 Cdti Manual / Metro Mavi
  • m hamza alperen 1975 2004 1.4 16v astra (10 nisanda teslim alıyom 80 binde hayırlısı 2 yıl borc öderiz nasipse)
  • ünal;astramız yok ama astra'yı severiz....Beni eklemen gerek yok,sadece topiğin güzel olmuş ve katılım da bayağı artacak gibi(tebrik etmek istedim:)),kolay gelsin....
  • Sağol hocam
  • ünal

benim dememe gerek var mıydı sanki olm cık cık cık
  • Ünal benide ekkle :d:d

eren / 1990

opel astra enjoy 2004 gmüş gri 1,6 105bg
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaVi.

Ünal benide ekkle :d:d

eren / 1990

opel astra enjoy 2004 gmüş gri 1,6 105bg

Birde izmiride ekle
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

ünal

benim dememe gerek var mıydı sanki olm cık cık cık

Ne biliyim olm. İstemezsin belki. Sen babanı kandırda yenisinden aldırmaya bak.
  • muratt45/Murat/1983/opel Astra Njoy hb/ Gümüş Gri/2004 model.

opelciler bir konuda toplanamadık gittik. reno, vw, ford, toyota'nın onlarca sayfalık topicleri var bizim niye yok?
  • Astra'cılar olarak burda toplancaz abi.

İlerde bizim konumuzda sayfaları bulcak.
  • 1.8 motor astralarda var klasik otomatik. 2.2 avrupa için olmadığı için bişey diyemicem. 1.9 cdti 120 hp lik motorda da klasik otomatik seçeneği var. ancak 1.6 1.3 için sadece easytronic seçeneği bulunmakta
  • Klasik otomatik tam otomatik oluyor herhalde. Burayada getirseler keşke.

Adamlarda 1.6 göremedim ki hiç 1.8 2.2 var. bi Vectra'da 3.2 gördüm. Eski kasasında 2.8 gördüm. vergide sakınca yok ya. Ama dizel göremedim pek.
  • yeni corsaların 1.4 otomatikleride bu vitesi kullanıyor
  • tahminim bir sonraki kasa astrada vw dsg tarzı bir şanzımana döner opel. corsa 1.4 te easytronicten klasik otomatiğe geri döndü astrada da daha modern bir şanzımanla çıkacaktır karşımıza
  • nerde bu millet Ünal
  • Valla bilmiyorum nerde. Ama ben burdayım.

Bugün sınırı aştım. 170 KM yol. İstanbul yolunda 120 le makasa giriyorum. (sevmediğim bişey ama acelen vardı malesef) Selektörler havadan uçuşuyordu.
  • 170 mi dikkat ünalım istanbul yolu tehlikeli biliyosun .

benimde canım sıkkın sağ far xenon yanmıyo sinyalde geçen gün yağan yağmurda sağ far buharlanma yapmıştı yğmurmu aldı noldu bilmiyorum sadece sinyal ve xenon yanmıyo bügün parklar ve uzunlar yanıyo normal. yada xenonun beynindemi bi sorun var anlamadım . servise gitcem ama cumartesiyi beklemek zorundayım .

ha bu arada opisteki ertuğrul usta arkadaşım bilgin olsun işin feln düşerse yardımcı olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.