Şimdi Ara

winrar sorunu.ya arkadaşlar lütfen yardım ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------

winrar yükledim.Daha sonra rar lı dosya yükledim açmak istediğimde arşiv bulunamadı diyor açamıyorum rar lı dosyayı.Lütfen yardım... Acaba winrarı mı kuramadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seryaft -- 30 Aralık 2005 22:54:35 >

• Bozulmuş olabilir mi ? Normalde böyle bir hata vermemeli.
  • arkadaşım sildim tekrar tekrar yükledim farklı farklı yerlerden yine aynı sorun var lütfen yardım...
  • Onu demiyorum ben. Cümlelerimi iyi oku.
    Önemli olan programda değil sıkıştırmış olduğun dosyanın sağlam olması.
  • Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. değişik programlar indirdim diğer bilgisayarımda açyor ama laptopumda açmıyor.Acaba winrar da yükleme yaptıktan sonra bazı ayarlar mı yapmakgerekiyor?
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN ŞU WİNRAR İÇİN Bİ YARDIM EDİN YA
  • İndirdiğin rarlı dosya bozuksa açamazsın benim bildiğim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: seryaft

Öncelikle ilgin için teşekkür ederim. değişik programlar indirdim diğer bilgisayarımda açyor ama laptopumda açmıyor.Acaba winrar da yükleme yaptıktan sonra bazı ayarlar mı yapmakgerekiyor?

Hiçbir ayar yapmana gerek yok. Direk dosyayı açması lazım. Acaba Laptop a gönderirken mi hata yapıyorsun? Dosyayı direk açması lazım. Diğer bilgisayarlarda açıp bu bilgisayarda açmıyor ise yapacak olan birşey yok gibi.
  • rar dosyasının içerisinde repair diye bir seçenek olmalı birde onu dene bence herzaman işe yaramıyor ama belki işini görür
  • dosyalarının sağlam olup olmadığını anlaman için 7zip diye bi program var winrar dosyalarını da destekliyo.onunla bi dosyalarını kontrol et sorun yoksa ve winrar sorunu devam ediyosa farklı bi sürümünü denemeni tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.