Şimdi Ara

winning 8 de 40 metreden gol atma metotları!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gerrçekten istediğim yerden atabiliyorum vede isabet gücü 75 olsa bile ama kötü bi tarafı var winning 8 de sadece!!

• yanlış yere yazmışsın
  • biliyorum daha cok kitleye ulaşmak için yasdım bilerek erak eden varsa açıkliim die!!
  • açıkla bari
  • Duran toptan mı diyorsun,anlamadım.9'da da var o bug,bir oyuncu topa dokunup diğeriyle şut çekersen kaleci önde olduğundan kolaylıkla gol oluyor özellike 37-45m arası.
  • ilk baş serbest vurusun yönüne göre sol veya sağ ayaklı adam seç ve kale direğine doğru çaprazlamasına göre döndür tabi dedim gibi sağ veya sol a göre hangi direği görüosa(burası önemli) sonra serbest vurus kullanıcak olan kişinin isabet gücünü 85 ten yuksek olmasını özen göster ve slect e bas 2 kişi kullanacaktır serbest vurusu ve bitmio sonra analog a bastır 'tık' die birisi topu sana atıo ve sende vurusu olduğun metreye göre doldur mesela pen altı alanına yakın ise şiddeti tam ortaya getirmeye özen göster daha uzaktan daha çapraz döndür ve daha cok bas(ama dedim gibi bunları cok sei yap vede sağa vuracaksan örnek junınho ile sağa dogru vuruosun sağ direğe capraz yap ve analoga bastır şiddeti ayarla ve vur size temin ederim%90 gol oluo ben orta sahanın yuvarlagından gol atım ve bi tio daha orta sahadan vurursanız slect e basın ve kaleci acılmıs olacktır basın sonuna kadar aşırma gol oluo ben bircok kez attım ve cevremdekilerede öğrettim hep gol atıolar gerçekten öğrenirseniz her yerden gol atarsınız)bu kadar sıkıldıysanız özür dilerim kardeşler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.