Şimdi Ara

Windows xp klavye sorunu acil..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar lütfen konu hakkında tam bilgi sahibi birinin yardımına ihtiyacım var.. xp kullanıyorum ve ne yaptıysam klavyem Q olarak çalışmıyor.. bir türlü Q klavye ye geçemedim.. dil çuğubu çıkmıyor ama fn tuşuna basılı tutunca Q klavye olarak yazıyorum fn tuşunu bırakarak yazınca klavye yine F klavye olarak yazıyor.. Denedim masası >>> bölge ve dil >>> diller >>> ayrıntılar buradan bile ayarladım yine olmadı.. regedit denemesi bile yaptım değerleri değiştirdim yine olmadı.. yani bütün ayarlar normal olduğu halde klavyem f klavye olarak kalıyor ve değişmiyor..

• against_34 A kullanıcısına yanıt
    Gerekli düzenlemeyi Fn fonksiyon tuşunun kullanıldığı program üzerinden yapmanız gerekiyor bu yüzden bilgisayarınızda Fn fonksiyon tuşu için kullanılan program bulunup bulunmadığını kontrol edin.

Gerekirse Fn fonksiyon tuşuna ait sürücü ve yazılımını Program Ekle/Kaldır kısmından tamamen kaldırın.
  • sorunu hallettim teşekkürler.. num lock tuşuna basmışım.. format attığım halde num lock tuşu devre dışı kalmıyormuş.. bunu öğrenmiş oldum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.