Şimdi Ara

Windows Xp Format Atamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar format atacağım zaman cd yi takar yeniden başlatırdım . Biostan CD/rom u seçer sonra diskleri silip tekrar oluşturup Windows u yüklerdim. Ama bugün aylar sonra format atmak istedim ancak ilk defa böyle şeylerle karşılaştım . Diskleri silmek istedim ancak böyle bir hata verdi ;

Windows Xp Format Atamıyorum

Hiç bi şey anlamadım format atamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Creature -- 23 Haziran 2014; 12:53:32 >

• daha önce kurulu olan kısmı silmen gerekiyor yani sen format atmıyorsun

xp üzerine xp kurmaya çalışıyorsun

hatırladığım kadarıyla o kısmı L tuşuna basarak silmen gerekiyor
  • 5yaprak kullanıcısına yanıt
    Evet işte Windows C de kurlu L ye basıp silicem ama olmuyor yukardaki resimdeki hatayı veriyor
  • birşeyi atlıyorsunuz sanırım silmesi gerek
  • 5yaprak kullanıcısına yanıt
    Valla en az 15 - 20 kere format attım ama ilk defa böyle oluyor çok uğraştım bi şey yapamadım en sonunda burda konu açtım.
  • kardeş sorunun çözümü değil belki ama win7 kurmanı tavsiye ederim
  • Ya beyler sabahtan beri 7 - 8 kere denedim olmuyor bi yardımcı olun disk biçimlendirmeye geliyorum D sürücüsünü L ye basıp sonra entere basıp siliyorum ama C sürücüsünü silmeye çalıştığımda ' kur istenen işlemi seçilen birimde yapamıyor. Bu birim yüklemenin tamamlanması için gereken geçici kurulum dosyalarını içeriyor ' diyor .
  • başka bir disk bulup ona kurulum yap ve senin diski komple sil

yada diski alıp başka pc de formatla yani içini sil manual olarak
  • The_Creature kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bir şekilde anlatılmış zaten!:http://forum.donanimhaber.com/m_10202870/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.