Şimdi Ara

Windows Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Yaklaşık 2 ay önce yeni bir laptop aldım. İşletim sistemi windows 10'du. Fakat alışamadığımdan format atıp Windows 7 yüklemek istiyordum ama bilgisayara en az windows 8 yüklenebiliyormus. Tekrardan windows 10'a geçiş yapabilirmiyim herhangi bir ücret ödemeden? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• En az windows 8 yüklenecek diye bir kural yok. Muhtemelen secure boot özelliği aktif biosta.
    Onu kapat. Uefi mod açıksa onuda CSM Legacy yap kaydet win 7 cd ni tak bu cd ile başlat win 7 kurulumuna başlar.
    Win10 kurmak istersen windows10 cd ni takıp yükleme yapabilirsin, cd yok ise netten orjinal bir iso win10 indir. Pc nin kasasında win10 lisans etiketi varsa o keyle tekrar kurulumunu orjinal hale getirebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.HAWK

En az windows 8 yüklenecek diye bir kural yok. Muhtemelen secure boot özelliği aktif biosta.
    Onu kapat. Uefi mod açıksa onuda CSM Legacy yap kaydet win 7 cd ni tak bu cd ile başlat win 7 kurulumuna başlar.
    Win10 kurmak istersen windows10 cd ni takıp yükleme yapabilirsin, cd yok ise netten orjinal bir iso win10 indir. Pc nin kasasında win10 lisans etiketi varsa o keyle tekrar kurulumunu orjinal hale getirebilirsin.

hocam cevabınız için cok tesekkurler.Fakat detaylı bır sekılde bılgı almak ıstıyorum sızden ozel mesaj yolu ıle ıletısıme gecebılırmıyız rıca etsem.
  • Tabi özeldende yazabilirsin sormak istediğin herşeyi sorabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.