Şimdi Ara

Windows Phone ile yasaklı sitelere girme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende lumia 820 var yasaklı sitelere nasıl girebilirim yardımcı olacak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hidemyass.com üzerinden girebilirsin ya da yine o sitede güncel proksi listeleri oluyor onları ayarlayarak da girebilirsin. Çin proksileri de sansür uygulayabildiği için önermiyorum

Hadi eline kuvvet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Simple Man

Hidemyass.com üzerinden girebilirsin ya da yine o sitede güncel proksi listeleri oluyor onları ayarlayarak da girebilirsin. Çin proksileri de sansür uygulayabildiği için önermiyorum

Hadi eline kuvvet.

Proxy sitelerine giremiyorum zaten ağ benim değil Facebook a girmek için istiyorum.

• windows işletim sisteminde henüz proxy ayarları yok. vtunnel, ktunnel üzerinden bağlanman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oltanoltan

quote:

Orijinalden alıntı: Simple Man

Hidemyass.com üzerinden girebilirsin ya da yine o sitede güncel proksi listeleri oluyor onları ayarlayarak da girebilirsin. Çin proksileri de sansür uygulayabildiği için önermiyorum

Hadi eline kuvvet.

Proxy sitelerine giremiyorum zaten ağ benim değil Facebook a girmek için istiyorum.

Buyuk ihtimalle ofisten baglaniyorsunuz. Maalesef daha proxy, dns ayarlarimiz yok.
    Bu arada @2'nin ergenligine guzel kapak olmus

• nokia xpress i dene belki işe yarar. Fakat facebook'a gireceksen 0.facebook.com zamanlarındaki gibi bir görüntü var çünkü program verileri en aza indirmeye çalışıyor.
  • Ağ benim değil derken? Ayrıca kablosuz ağ üzerinden proksi ayarı yapılabiliyor. Ağa bağlanıp tekrar üstüne tıkladığınızda görebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.