Şimdi Ara

Windows Phone 9 ile canlı karo arayüzü rafa kalkabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Benim anlamadığım, üreticilerin microsoft'a ödediği 30 $ lisans ücretini üreticiler ayrı biz kullanıcılar neden ayrı dert ediyoruz? Üreticiler kullanıcıları mı düşünüp lisans ücreti ödemek istemiyor? Lisans ücretini ödeyen üreticiler kullanıcılardan o ücreti almıyor mu? Alsa da almasa da 30 dolar dediğin 60 lira para değil mi? 1020'ye 2.000 lira veren insan lisans bedava olsa 1.940 lira verecek. Android bedava dağıtılıyor da ne oluyor diğer taraftan? Note 3 yine 2.000 lira küsür. 60 lira 100 lira ucuz olmuş ne yazar? Bence çok gereksiz bir takıntı. 2 liralık oyun takıntısı 1 bu 2.

Hocam o 30 doları bi 30 milyonla çarparsan lg sony nin ne kadar daha fazla zarar ettiğibi görürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda hos bi arayuz ama kullanimi zor ve bi sure sonra bayiyor insani. Daha ozellestirilebilir stabil ve hiZli bir arayiz yapsalar wp layiğını bulur diye düşünüyorum. Wp daha iyi yerlere gelmeyi hakediyor. Ama uyguladıkları strateji kötü. Ve microsoft un geliştiricilere daha fazla destek vermesi gerekiyor aksi takdirde wp nin sonu yakın.

• Microsoft yavaş yavaş doğru yolu buluyor. Arayüzü biraz daha özelleştirmeli..

• Windows Phone ların en büyük eksikliği zaten arayüz ve marketi. Microsoft kararı isabet olmuş.
  • Açmayın Eldar Murtazin WPCentral bu haberi dün verdi, niye olmayacağını kaynaklarıyla açıkladı. "Yine de bu haberi her yerde göreceksiniz çünkü yalan olduğunu bile bile yayınlayacaklar" diye not düştü hatta.

http://m.wpcentral.com/stopping-rumor-mill-windows-phone-unique-ui

• hadi bakalım 3 yıla neler çıkar kim bilir
  • oldum olası ısınamadım şu kutucuklara
  • daha kesin birşey yok olasılık dahilinde yazılmış aslında bildirim çubuğuda olsa fena olmazdı bildirim ışığıda
  • Animasyonlarla mı arayüz performansını ölçüyoruz
  • wp android ten 100 kat daha güvenli

• aslında çok hoş ve farklı bir arayüzü var. değiştirilmesini istemem. sadece geliştirilmeye ihtiyacı var o kadar.

• zevk meselesi tabi ama ben hayatımda bu kareler kadar çirkin bir arayüz görmedim, çok büyük isabet olur. Sırf görselliği yüzünden hiç denemedim bile windows 8 ve türevlerini. Kare kare, hepsi ayrı renk çingene çarşısı gibi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Public_Enemy -- 14 Aralık 2013; 2:43:38 >
  • Sade, şık bir arayuzu var Windows Phone'un. İşime yarar uygulamalar da var. Telefondaki tek sorunum ekranı kırdıktan sonra değiştirtmemiş olmam 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam da Microsoft'tan beklenecek hareket.

Dünyada gördüğüm en kararsız, stabilitesiz firma.

Her an bir karar alıp sonra vazgeçebilir. İpiyle kuyuya asla inilmez.

İnsanlara zorla bir şeyleri itelemeye çalışır. Yerse devam eder.
    Yemezse hoooop, Asena moda girer ve bir sürü projeyi iptal eder.

Oyuna destek vereceğiz der. Oyun takımı kurar. Bakar proje bir süre sonra kâr etmiyor. Hooop Asena mod ve takımı işten çıkartıp projeyi sonlandırır.

Başlat tuşunu kaldırır. Sonra itirazlar gelse de "Başlat tuşu geri gelmeyecek" der.
    Sonra bakar olmadı 8.1 ile tuşu koyar ama yine o salak METRO arayüzü koyar.
    (Asena'lıktan dolayı 100 kere ismini değiştirdiği için artık Metro diyorum. Siz adı en son ne olduysa onu anlayın işte.)

Sonra bakar olmadı herkes şikayetçi, 8.2 ile başlat tuşunu tamamen geri getireceğim der. Yahu sanki milletin istediği o değildi. Töbe töbeee..

Logo değiştirir. Sonra tekrar logo değiştirir.

Canı sıkılır. Ulan yapacak değişiklik vs. yok mu yaawww. der.

Gider Windows Marketplace'in adını değiştirir. Sonra bir daha, bir daha değiştirir.
    (Bunda da Asena'lıktan dolayı hatırladığım ismini söyledim. Artık Windows Marketplace'in adı en son ne olduysa onu anlayın işte...)

SONRADAN EKLEME:
    Windows 8 kullanıyorum. Ama o salak metro mu ne ve marketini falan hiç görmüyorum ve kafam çok rahat. Görmediğimden dolayı son adını bilmiyorum.
    Düşünün yani. Adamlar o kadar gereksiz bir şey yapmışlar ki, 1 gün bile kullanmışlığım yok yani, o derece... (StartIsBack)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 14 Aralık 2013; 4:38:41 >

• Bizim Nokia Lumia 520 de alır inşallah Windows Phone 9 u

• Aslında win9 ve Win Phone 9 çığır açacak gibi duruyor. Adamlar telefon piyasasına ciddi anlamda yeni girdiler ve yeni bir şey ler denemeye çalıştılar kimileri sevdi kimileri nefret etti. Microsoft bu verilere bakarak wp9 da hepsini düzeltecektir sonuçta os u yeni baştan yazmayacak yine nt altyapısını kullanacak. Ayrıca diğer işletim sistemlerinin aksine müşterilerini dinlemesi diğerlerinin önüne geçmede en büyük etkeni sağlayacaktır fakat wp9 çıktığında bütün telefonların yükseltilmesi gerek bence eğer 520 bile güncellemeyi almazsa çok büyük isyan çıkar

• Sanmam sadece win 8.1 deki gibi direk metro açılması yerine masaüstü açılmasını yapacaklardır, hoş olan da budur.
    Androide özeneceğine kişiselleştirme bakımından symbiana özensin.
    Var mı ötesi.
  • harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: seven44

harika olur

Baktım. Senin mesajın da dahil, beğenmeyen yorum yapan kim varsa hepsi -1 almış..

Demek ki Turbocore veya Systemapps buralarda. Ama ikisi birden değil, sadece bir tanesi.
  • Eldar Murtazin denen arkadaşın daha önce böyle yaptığı konuşmaların çoğu yalan dolan oldu. O yüzden ben hiç ihtimal vermiyorum. Öyle çok da bir haber değeri olmayan bir şeyi ancak siz böyle baş sayfa haberi yapabilirdiniz zaten tebrikler. MS yetkilileri basbas bağırıyor modern arayüzle devam edeceklerini daha ne demeleri lazım adamların merak ettim. Neyse zaten değiştirirlerse yani dandroid benzeri bir arayüz yaparlarsa ellerindeki kullanıcıların büyük kısmını kaçırırlar. İnsanlar sırf bir fark yarattıkları için onları seçiyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.