Şimdi Ara

Windows Phone 8S by HTC video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selamlar, 15 gün önce HTC 8S aldım. 2 gün önce de telefon sehpadan yere fayans zemine düştü. (Bu ilk yere düşüşüydü ve gayet yavaştı.) Telefonu elime aldığımda ekran baştan aşağıya sesli bir şekilde çatırdamaya başladı ve sonuç felaket ekran tuz-buz oldu. Müşteri hizmetleri mi ? Tabi ki kullanıcı hatası dedi. Gorilla Glass hikaye anlaşılan. Tavsiye etmem sakın bu telefonu almayın… ya da muhakkak ilave sigorta yaptırın. Ben ömrü hayatımda bu kadar dayanıksız bir telefon görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Selamlar, 15 gün önce HTC 8S aldım. 2 gün önce de telefon sehpadan yere fayans zemine düştü. (Bu ilk yere düşüşüydü ve gayet yavaştı.) Telefonu elime aldığımda ekran baştan aşağıya sesli bir şekilde çatırdamaya başladı ve sonuç felaket ekran tuz-buz oldu. Müşteri hizmetleri mi ? Tabi ki kullanıcı hatası dedi. Gorilla Glass hikaye anlaşılan. Tavsiye etmem sakın bu telefonu almayın… ya da muhakkak ilave sigorta yaptırın. Ben ömrü hayatımda bu kadar dayanıksız bir telefon görmedim.

920 al , beton zemine yuz ustu dusup sekip kayanin uzerine carpip tekrar beton zemine geri dustu.

sonuc sifir cizik , ezik.

denize gidiyordu ama az kalsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şimdilik bu telefon alınır mı ?
    istediğim 1000TL altı güzel bi telefon bu yüzden bunu seçiyorum
    1.si 512 mb ram
    2.si tarayıcıda flash player da yok
    3.de windows uygulamaları şimdilik kısıtlı

bekleyip haziran temmuz gibi mi alınmalı ? çünkü hem güncelleme gelir flash player sorunu kalkar hemde yeni uygulamalar gelir
  • Mavisi harika ya. :D
  • Telefonda itunes store gibi müzik market var mı? Varsa arşiv geniş mi yoksa daha yeni mi?
  • arkadaşlar şimdilik bu telefon alınır mı ?
    1.si 512 mb ram

bekleyip haziran temmuz gibi mi alınmalı ? çünkü hem güncelleme gelir flash player sorunu kalkar hemde yeni uygulamalar gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3ca6rcvv

arkadaşlar şimdilik bu telefon alınır mı ?
    1.si 512 mb ram

1.si bu cihaz wp8 kullanıyor android değilki 1 gb üstü ram kullansın 512 bile olsa rahatca yetiyor takılma ,donma ve benzeri sorun yaratmıyor
    2.si andoridde flash varmıda wp de bekliyorsunuz adobe mobil cihazlar için flash desteğini çekti artık güncelleme ve yeni sürün çıkmıyor artık yani android markette bile yok
    3.de kısıtlı lafı göreceli biraz adamına göre işe yarar uygulamalar var adamına göre daha gelişmesi lazım
    haziran temmuzda alsan 2 cevapda belirttiğim gibi flashın gelmesi gibi bir durum yok artık yerni başka secenekler alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

1.si 512 mb ram

1.si bu cihaz wp8 kullanıyor android değilki 1 gb üstü ram kullansın 512 bile olsa rahatca yetiyor takılma ,donma ve benzeri sorun yaratmıyor
    2.si andoridde flash varmıda wp de bekliyorsunuz adobe mobil cihazlar için flash desteğini çekti artık güncelleme ve yeni sürün çıkmıyor artık yani android markette bile yok
    3.de kısıtlı lafı göreceli biraz adamına göre işe yarar uygulamalar var adamına göre daha gelişmesi lazım
    haziran temmuzda alsan 2 cevapda belirttiğim gibi flashın gelmesi gibi bir durum yok artık yerni başka secenekler alıyor

peki flash gelmezse internetteki videoları izleyemiyeceğiz mi bu telefonda
    koskoca w8 de netteki videoları çalıştıramıyor mu
    yoksa başka bi eklenti ile çalışıyormu bnm asıl sormak istediğim soru buydu
    bu tel. netten video açıyormu youtube gibi değil başka film dizi sitelerinden bahsediyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Awerz

quote:

1.si 512 mb ram

peki flash gelmezse internetteki videoları izleyemiyeceğiz mi bu telefonda
    koskoca w8 de netteki videoları çalıştıramıyor mu
    yoksa başka bi eklenti ile çalışıyormu bnm asıl sormak istediğim soru buydu
    bu tel. netten video açıyormu youtube gibi değil başka film dizi sitelerinden bahsediyorum

zaten çoğu sitede flash eklentisinden yavaşda olsa vazgeciyor yerine html5 denen yeni sisteme geciyor zaten wp8 li cihazlar youtube olsun benzeri çoğu sitede videoları gösterip klip ,dizi vb.. şeyleri rahatca izlemenize olanak veriyor zaten zamanla sıkıntı veren sitelerde dönüşüm gösterip normal site formuna kavuşacaktır sanırım

• aydınlattıgınız ıcın cok tesekkurler bu html5 buyuk nımet o zmn tabı wp8 de oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla webde gezinirken çok hızlı belki ram konusunda ve kamera konusunda biraz gerikalmış olabilir ama webdeki hız olsun dokunmatik hızı olsun harika.
  • up
  • Meraba ben mesut çevik
  • kimseye tafsiye etmem ram düşük uygalamar sıfır ben aldım pişmanım sanırım en iyiyi androit işlemcisi çooook pişmannn oldum htc ne kadar dandik telefonlar yapıyon almak isteyene 550 tl veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

kimseye tafsiye etmem ram düşük uygalamar sıfır ben aldım pişmanım sanırım en iyiyi androit işlemcisi çooook pişmannn oldum htc ne kadar dandik telefonlar yapıyon almak isteyene 550 tl veririm

ben alırım

• Wp8 gerçekten başarılı.Kullanmayan bilemez.Eşim ve babama aldık.Yıllardır nokia kullanan bilgisayar kullanmayı hiç bilmeyen babam iki günde telefonun altını üstüne getirdi :) Hem kullanışlı hem performans bakımından çok iyi hemde görsellik mevcut.Marketteki uygulamalar gün geçtikçe gelişiyor.Zaten aktif kullanılan programlar mevcut.Android'den sıkıldım açıkcası.

• Beyler hafızası dışında problemi var mı? Görüntülü konuşma yapmam fotoğrafta çekmem. Lumia yerine alınır mı Müzik ve internet için kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Beyler hafızası dışında problemi var mı? Görüntülü konuşma yapmam fotoğrafta çekmem. Lumia yerine alınır mı Müzik ve internet için kullanacağım.

İnternette tüm WP'larda aynı hemen hemen aynı.. yani çok hızlı.
    8X'teki gibi BeatsAudio entegresi var bildiğim kadarıyla. Müzik hat safhada.
    Kamerada bana göre iyi. Efektler fotoğraf düzenleyicisi var sonuçta, bunlar sayesinde kaliteyi düzeltirsin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.