Şimdi Ara

Windows Phone 8 detaylandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Windows phone işletim sistemli telefonlar bana göre gerek hızı gerek kullanım kolaylığı bakımından şuan raahat olarak piyasada üstün hale gelebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lcn-80

Windows phone işletim sistemli telefonlar bana göre gerek hızı gerek kullanım kolaylığı bakımından şuan raahat olarak piyasada üstün hale gelebilirler.

Kesinlikle öyle... Android'in serbestliği + IOS'un akıcı kullanımının birleşmiş hali WP7 ve sonrasıdır Bir sonraki telefonum WP8 sistemli olacaktır.
  • acaba bu windows phone 8 samsung b7320(omnia pro) için de geliştirilir mi?
  • türkiyede şuan satılan windows phone telefon modelleri hangiler? hangi markalarda var
    ayrıca phone 7-7.5-8 herkes güncelleyebiliyormu win7 li telefon alsam ilerde 8 geldiğinde güncelleyebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

türkiyede şuan satılan windows phone telefon modelleri hangiler? hangi markalarda var
    ayrıca phone 7-7.5-8 herkes güncelleyebiliyormu win7 li telefon alsam ilerde 8 geldiğinde güncelleyebilirmiyim?

şu an türkiyede resmi olarak sadece vodafone satış yapıyor LG optimus 7. tabiki herkes güncellemeyi yapabiliyor , çok kolay ben kendim bile yaptım .

windows phone 8 çıktığında mevcut eski sürümlü telefonlarda bu güncellmeyi alacaklar .

eğer windows phone 7li telefon alacaksan htc radar , htc hd7 , samsung omnia 7 gibi telefonları tavsiye ederim . yurtdışından getirtme imkanın varsa getirt çünkü fiyatlar çok uygun .
  • @ Azyr,

Paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim.
    Bana göre ios kalitesine ulaşabilecek tek platform budur, umarım beni yanıltmaz ve seçeneklerimi arttırırlar.
    Büyük bir merakla beklemedeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 2 Mart 2012; 21:33:56 >
  • Microsoft'un işletim sistemi konusunda çok geniş kapsamlı bir tecrübesi var. Ayrıca bugüne kadar eminim ki Android ve IOS'dan fazlasıyla ders almıştır. O yüzden Windows Phone 8 ciddi bir rakip olarak gelecektir. Bu da demek oluyor ki şuanki Android telefonumum yerini Windows Phone 8 bir telefon alabilir.

Apple hızı ve kalitesi + Google serbestliği ve özgürlüğü = Microsoft Windows Phone 8 olacak. Görünen bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

acaba bu windows phone 8 samsung b7320(omnia pro) için de geliştirilir mi?

bu soruyu ben de merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

acaba bu windows phone 8 samsung b7320(omnia pro) için de geliştirilir mi?

bu soruyu ben de merak ediyorum

windows mobile 6.1 ve 6.5lu telefonlar bu güncellemeyi almayacaklar . alsaydılar windows phone 7 ilk çıktığında almışlardı .
  • Herşey iyi güzelde windows phone market yok androit market app store vs

windows phone uygulamaları için neden bir market yok kazanmakmı istemiyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Kim ne derse desin Windows phone çok ağır ilerliyor hızlanması gerekli

Önemli detaylar ;
    -sd kart desteği
    - 4 farklı çözünürlük sanırım WVGA,QHD,720p,1080p olur yada Qhd yerine hvga da gelebilir
    -Pek anlamadım fakat market içinde önemli yenilikler var

Daha 1080p'ye çok var. İnsan biraz düşünür de yazar.

WP Apollo ile ARM mimarsini de destekleyecek. En önemli noktalardan biri de bu. Muhtemelen Nokia çift çekirdekli cihazlarında Qualcomm'u kullanmayacaktır. Ki zaten Nokia'nın çıkaracağı çift çekirdekli cihazlarda NovaThor U8500 çözümüne yer vereceği söylenmişti.

Doğal dil ve microSD desteği gelecek olması da çok umut verici. Kısıtlamaları azaltmaya başlamaları iyi olmuş. Hoşa giden gelişmeler okumak güzel. Fakat şu arayüze acilen el atılması gerek. Göze hiç hoş gelmiyor.

1 yıla kalmaz 1080p de duyrulur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.