Şimdi Ara

Windows Installer Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ne pcye bişey kurabiliyorum ne kaldırabiliyorum hep windows installer hatasını veriyor yazan onca yöntemi denedim hiçbiri işe yaramadı yardım edin lütfen

•  Windows Installer Sorunu

Bu şekil bir probleminiz varsa; ilk yapmanız gereken bir virüs taraması, virüslerden kurtulmak için bir antivirüs yazılımı da kullanamazsınız çünkü kurmanıza da izin vermeyecektir. Online olarak bilgisayarını tarattırarak problemi çözebilirsin. Ücretsiz PC güvenlik taraması Windows Live OneCare güvenlik tarayıcısı, bilgisayarınızın sağlığını güvence altına almaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmış ücretsiz bir hizmettir. Virüsleri tarayın ve silin. Sabit diskinizdeki çöplerden kurtulun. Bilgisayarınızın performansını artırın. "Windows Live OneCare güvenlik tarayıcısı" burada
    Temizlemek için : PC'nizi kapatıp açın, Windows logosu çıkmadan önce yani daha yeni yeni pc açılırken (bios ekranından sonra) F8'e basın (birkaç kez basmak gerekebilir). Ağ desteği ile Güvenli Modda açmayı seçin. Virüsü bu şekilde silin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat35nihat -- 30 Ekim 2008; 21:21:54 >

• şimdi denedim %40 ta kalıyor :(
  • Eğer sorun windows'tan kaynaklanıyor diyorsanız bunu yapın:
    1)Windows Cdnizi takın.
    2)Başlat>Çalıştır'a sfc /scannow yazın. Bilgisayarınızı kendi haline bırakın Windows bozuk sistem dosyalarını yenileriyle değiştirecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.