Şimdi Ara

Windows Hata !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar ben sürekli aşağıda verdiğim hatayı alıyorum 3 kere format attım fakat durum değişmedi acaba bu hatanın bir çözümü varmı ?

Hata:

Windows Hata !!!

Buda yardımcı olabilmesi açısından oyunun verdiği oto rapor:

Windows Hata !!!

Şimdiden Teşekkür Ederim İyi Günler...

• Başlat/çalıştır/regedit/hıkey local machine/system/currentcontrolset/control/windows girdikten sonra
    ErrorMode değerini 0(sıfır) ise 2(iki) olarak değiştirin..
  • Arkadaşım dediği yaptım eğer düzeldiyse sana cidden dua edicem teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jesse-Pinkman

Başlat/çalıştır/regedit/hıkey local machine/system/currentcontrolset/control/windows girdikten sonra

Kardeşim dediğini yaptım fakat bu kezde sadece 2. hatayı verdi ilk bildirim penceresi açılmadı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: SusVeDinle

quote:

Başlat/çalıştır/regedit/hıkey local machine/system/currentcontrolset/control/windows girdikten sonra

Kardeşim dediğini yaptım fakat bu kezde sadece 2. hatayı verdi ilk bildirim penceresi açılmadı :S

Hocam oynadığınız oyunun adı nedir acaba ?
  • quote:

quote:

quote:

Kardeşim oyun Mstar kız arkadaşımla beraber oynuyoruz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeşim oyun Mstar kız arkadaşımla beraber oynuyoruz

Hocam kendim pek oyun oynamadığımdan hatanın kesin çözümünü bilmiyorum şirkettede Oyun uzantılı sitelere erişim engeli var dilerseniz google'a " Mstar autoreporter yazıp ilk sayfalara bakın çözümleri var ben filtreden dolayı bakamadım . Olmazsa forumda illa biri yardımcı olur .

• Çok teşekkür ederim inş sorunu çözebiliriz ^^
  • Intel'in sitesinden Driver'ları güncellemeyi dene.
    http://www.intel.com/p/en_US/support/detect
  • Player 1 kullanıcısına yanıt
    kardeşim dediğini yaptım chipset güncellemesi mevcuttu yaptım fakat sonuç yine aynı çıldıracam
  • SusVeDinle kullanıcısına yanıt
    Gönderdiğin resimlerdeki ilk hata harddiskin bozulmuş olabileceğini düşündürüyor. İkinci hata grafik kartı ile ilgili gibi. Intel'e ait bir ekran kartınız varsa Driver'ını yeniden yükleyin derim. Oyunu XP uyumluluk modunda deneyin.

Sorun devam ederse:
    - Bilgisayarıma girin.
    - C: sürücüsü sembolüne sağ tıklayın ve "Özellikler"e girin.
    - Araçlar sekmesinden "denetle" butonuna basın.
    - Bütün işaretleri seçip tamam'a basın.
    - Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Windows açılmadan tarama ekranı gelecek. Taramasına izin verin.

Sorun hala devam ederse HDTune diye bir program var. O programı kurup error scan bölümünden harddiskinizi sorunlara karşı tarayabilirsiniz. Bu işlem harddiskinizin boyutuna bağlı olarak saatlerce de sürebilir.

ek: oyunu "yönetici olarak aç" seçeneği ile de deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 1 -- 22 Nisan 2014; 0:57:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.