Şimdi Ara

wındows 8.1 wındows 10 geçme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bılgısayarı mı bılgısayarcıya verdım gereken programları yukle format at dedım oda format atı bana sormadan salak saçma programlar kulanarak wındowsu ekınleştırmış şimdi bıldım kadarıyla ana karta ışlenmış dıye bılıyorum wındows 8 o urun anahtarını bulup tekrar wındows 10 yukleyebılırmıyız yoksa yenıden wındows 10 satın almam mı gerekıyor

• Direk yukseltebilirsin ztn urun anahtarinds sorun varsa Windows sana uyari verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oem keyle bulamazmıyız ?
  • Sen windows update dene key hata verirse cozeriz

• cadavaros kullanıcısına yanıt
    sıkıntı şurda wındows 10 benden key ıstıyor geçişte bir hata yaptım sanırım wındows 8 gerı donıyım dıyorum yenıden denıyım ama anakart oem keyle yenıden yukleyebılırmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanuya1 -- 19 Aralık 2015; 0:17:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurulum cdsi yada usbin varsa tekrardan kurarsin suanda yuklu olan keyi biryere kaydettinmi anakart OEM keyin bir alakasi yok

key yok şuan bende aklıma gelmedı kaydetmek
  • Windows yukluyse bilgisayarina sag tikla ozelliklerden orada keyi gorucksn

bende eskıden wındows 8 yukluydu wındows 10 kurunca sılındı şuan key gozukmuyo
  • Windowsun suan calismasinda sorun var mi ? Key hatasini vermiyorsa kullanabilirsiniz illa win 8 kullanicaksiniz diyorsun orjinal kullanicaksiniz satin alicaksin yok korsan kullanicaksiniz googledan gerekli cozumler olabilir

mecbur artık öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.