Şimdi Ara

Windows 8.1 Rehberi, Sorunlar & Çözümleri, Resimli Anlatımlar [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.672
Cevap
152
Favori
414.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrahsnr

fanın sürekli çalışması sorunu yok mu sizde?

Güya zenbook, fan sesi rahatsız edici gerçekten.
    Isınma falan hiç yok ama fan sürekli devrede.
    Var mı çaresi acaba?
  • Proxy1 kullanıcısına yanıt
    bende sony var. win8 iken fanın devreye girdiğine şahit olmadım. hışırtı olurdu ara ara....hatta film izlerken o belli belirsiz ses bile rahatsız ederdi. meğer beteri varmış...
  • Lenovo ideapad aldim zerre fan sesi yok.. win8 de baslarda garipsemistim alisinca hizi cok iyi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zidnok

Lenovo ideapad aldim zerre fan sesi yok.. win8 de baslarda garipsemistim alisinca hizi cok iyi..

hayırlı olsun sorunsuz olmasına sevindim.
  • Öncelikle iyi geceler arkadaşlar.

benim bu win 8.1 ile başım beleda :) bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

model: samsung NP270E5E-K01TR

üzerinde win 8 vardı. win 8.1 pc içinden indirip kurudum fakat bilgisayar kurulumdan sonra açılırken tekrar reset atıp başa dönüyor. reset atıp duruyor. işletim sisteminin içine giremiyorum.

1) biosa girmiyor.
    2) güvenli mod a gireyim diyorum f8 falan kar etmiyor. win 8 içinden ayar yapılıyormus sanırım ama devamlı reset attığı için bunuda yamapıyoruz maalesef. nasıl güvenli modda açacağım ?
    3) en son recovery modda açayım diyorum. oda olmuyor açılışta. logo gelmeden basıyorum tüm tuşlara ama olmuyor olmuyor.

nasıl çözecez bu problemleri beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

Öncelikle iyi geceler arkadaşlar.

benim bu win 8.1 ile başım beleda :) bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

üzerinde win 8 vardı. win 8.1 pc içinden indirip kurudum fakat bilgisayar kurulumdan sonra açılırken tekrar reset atıp başa dönüyor. reset atıp duruyor. işletim sisteminin içine giremiyorum.

1) biosa girmiyor.
    2) güvenli mod a gireyim diyorum f8 falan kar etmiyor. win 8 içinden ayar yapılıyormus sanırım ama devamlı reset attığı için bunuda yamapıyoruz maalesef. nasıl güvenli modda açacağım ?
    3) en son recovery modda açayım diyorum. oda olmuyor açılışta. logo gelmeden basıyorum tüm tuşlara ama olmuyor olmuyor.

bilgisayarın bataryasını çıkar fişinide çek kapat sonra fişi tak F2 ye basılı tut ve power a bas bios gelene kadar elini çekme bios gelirse söyle bana

veya F9 la aynı işlemi yap alttaki menü gelirse 2.yi tıklayıp devam et.

1. refresh your pc without affecting your files (dosyalarınıza zarar vermeden pc.nizi tazeleyin)

2. remove everything and reinstall Windows (herşeyi silin ve windowsu yeniden kurun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Ocak 2014; 0:18:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

1) biosa girmiyor.

bilgisayarın bataryasını çıkar fişinide çek kapat sonra fişi tak F2 ye basılı tut ve power a bas bios gelene kadar elini çekme bios gelirse söyle bana

1. refresh your pc without affecting your files (dosyalarınıza zarar vermeden pc.nizi tazeleyin)

2. remove everything and reinstall Windows (herşeyi silin ve windowsu yeniden kurun)

maalesef iki seçenekte olmadı. windows penceresi geliyor ve sonrasında " kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaşt ve .... " mesajı geliyor ve sonrasında reset atıp başa dönüyor.

• quote:

maalesef iki seçenekte olmadı. windows penceresi geliyor ve sonrasında " kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaşt ve .... " mesajı geliyor ve sonrasında reset atıp başa dönüyor.

netten win 8 indir bu konudaki gibi usb ye at

biosa girip usb yi 1.sıraya hddyi 2.sıraya al ondan sonra format at
  • Microsoft hesabından yerel hesaba geçiş yapıp birde UAC tamamen devre dışı bırakınca mağza ve tüm metro uygulamalarının hiçbirini kullanamıyorum uac kapalı ve yerel hesaptayken kullanamıyormuyuz bu uygulamaları yokmudur bunun bir çaresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Microsoft hesabından yerel hesaba geçiş yapıp birde UAC tamamen devre dışı bırakınca mağza ve tüm metro uygulamalarının hiçbirini kullanamıyorum uac kapalı ve yerel hesaptayken kullanamıyormuyuz bu uygulamaları yokmudur bunun bir çaresi?

hocam ben birşekilde bunu alt etmiştim yerel hesaba geçtim sonra gene microsoft hesaba geçtim masaüstünde geçer geçmez hemen metroya bağlandım bir iki birşey indirdim o ara UAC yi kapadım. sonra bir reset attım sonra yereli kapattım ve metro uygulamalarından bağlantı kopmadı markete girebildim ya bug gibi birşey oldu yada bilmiyorum artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

Microsoft hesabından yerel hesaba geçiş yapıp birde UAC tamamen devre dışı bırakınca mağza ve tüm metro uygulamalarının hiçbirini kullanamıyorum uac kapalı ve yerel hesaptayken kullanamıyormuyuz bu uygulamaları yokmudur bunun bir çaresi?

hocam ben birşekilde bunu alt etmiştim yerel hesaba geçtim sonra gene microsoft hesaba geçtim masaüstünde geçer geçmez hemen metroya bağlandım bir iki birşey indirdim o ara UAC yi kapadım. sonra bir reset attım sonra yereli kapattım ve metro uygulamalarından bağlantı kopmadı markete girebildim ya bug gibi birşey oldu yada bilmiyorum artık.

Keşke bu kadar basit olsa

Windows 8.1 Rehberi, Sorunlar & Çözümleri, Resimli Anlatımlar [ANA KONU]

• sizinki orjinal windows değilmi

o yüzden olmuyor olabilir
  • quote:

sizinki orjinal windows değilmi

o yüzden olmuyor olabilir

• quote:

quote:

quote:

1) biosa girmiyor.

biosa da girmiyor cihaz. garantili makine servise götürecem artık.

8.1 e yükseltiyoruz sistem komple çöküyor. çalışan sistem, tüm fonksiyonlarıyla çalışmaz oluyor. nasıl iş anlamadım. önceden f8 e basa güvenli mod fln. yapardık şimdi oda yok. Güvenli modu sistem içinden başlatmak gerekiyormuş. E kardeşim sistem hiç açılmıyorsa güvenli moda nasıl girecez? Çözüm yok.

bence bu 8 olmamış.

• quote:

biosa da girmiyor cihaz. garantili makine servise götürecem artık.

8.1 e yükseltiyoruz sistem komple çöküyor. çalışan sistem, tüm fonksiyonlarıyla çalışmaz oluyor. nasıl iş anlamadım. önceden f8 e basa güvenli mod fln. yapardık şimdi oda yok. Güvenli modu sistem içinden başlatmak gerekiyormuş. E kardeşim sistem hiç açılmıyorsa güvenli moda nasıl girecez? Çözüm yok.

bence bu 8 olmamış.

seninki baya ciddi sorun olmuş ya biosa nasıl girmez anlaşılır gibi değil. neyse gelişmelerden haberdar et bakalım ne yapacaklar serviste .
  • arkadaşlar ben samsung laptop kullanıyorumda bu easy setting programı vardı win 7 de caps look bildirimlerini felan gösteriyodu. bu windows 8 de adı değişmiş setting olmuş kurdum ancak ekrana caps look ve fn tuş bildirimleri gelmemekte yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _warez_

arkadaşlar ben samsung laptop kullanıyorumda bu easy setting programı vardı win 7 de caps look bildirimlerini felan gösteriyodu. bu windows 8 de adı değişmiş setting olmuş kurdum ancak ekrana caps look ve fn tuş bildirimleri gelmemekte yardımcı olur musunuz ?

samsungun sitesinde win8 e göre olanı varsa onu indir kur ona uygun yoksa yapacak birşey kalmaz.
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben samsung laptop kullanıyorumda bu easy setting programı vardı win 7 de caps look bildirimlerini felan gösteriyodu. bu windows 8 de adı değişmiş setting olmuş kurdum ancak ekrana caps look ve fn tuş bildirimleri gelmemekte yardımcı olur musunuz ?

samsungun sitesinde win8 e göre olanı varsa onu indir kur ona uygun yoksa yapacak birşey kalmaz.

hocam maalesef yapmamışlar yazıklar olsun koskoca firma ya o değil sırf ekran bildirimi var diye laptop üzerinde büyük küçük harf numlock la ilgili ışık koymamışlar ya

• quote:

hocam maalesef yapmamışlar yazıklar olsun koskoca firma ya o değil sırf ekran bildirimi var diye laptop üzerinde büyük küçük harf numlock la ilgili ışık koymamışlar ya

ben o yüzden laptopta piyasa malı laptop almam aldırmam.

MSI dan şaşmayacaksın gaming laptoplarının içinde yok yok
  • quote:

quote:

ben o yüzden laptopta piyasa malı laptop almam aldırmam.

MSI dan şaşmayacaksın gaming laptoplarının içinde yok yok

hocam windows 8de netplwiz msconfig gıbı programları calısıtıramıyorum calıstır dedıgımde devam etmek ıstedıgınız yonetıcı parolası yazın dıyor ama parola yazcak yerde yok yardımcı olursan sevınırım..

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.