Şimdi Ara

Windows 8.1 için tv kartı programı yok mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süre önce şöyle bir konu açmıştım.http://forum.donanimhaber.com/m_94542555/f_//tm.htm#94542555
    Sistemi kurduk hayırlısıyla ama tv kartını görmüyor bilgisayar. Tv kartım skystar 2
    windows 8.1 için tv kartı programı yok mu yoksa skystar windows 8.1'e tv kartı uyarlayamamış mı, sorun ne olabilir?

• dvbviewer deneyin.progdvb deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 25 Temmuz 2014; 17:05:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

dvbviewer deneyin.progdvb deneyin

Ben zaten progdvb kullanıyordum sırf o yüzden xp kullandım geçen haftaya kadar. Sistemi yenileyip windows 8.1 geçtik bir türlü kuramadım o zaman. Progdvb nin sondan bir önceki sürümü yüklediğimde resimdeki hayatı veriyor. Son sürümü yüklemeye çalıştım o da tv kartını görmüyor.

dvbwiever yüklemeye çalıştım indirdiklerimin hepsi kullanıcı adı parola istedi, olmadı. Çatlamak üzereyim sinirden. Bir türlü çıkamadım işin içinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimissa -- 28 Temmuz 2014; 14:07:26 >

• mimissa M kullanıcısına yanıt
    eve dönünce size bi dosya atayım.ayrıca skystarın sürücüsünüde kaldırın.tekarr kurmayı deneyin
  • montevo kullanıcısına yanıt
    Bugün bilgisayar kartı görmeye başladı aygıt yöneticisinde ama yanında bir uyarı var ve şöyle bir bilgi "Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)" güncelliyorum ama güncel diyor zaten.
  • Bu uyarı da skystar sürücüsünü yüklerken çıkıyor.
    şuan dosyalarıma erişemiyorum.eve gittiğimde ancak gönderebilirm sorununu çözebilecek dosyaları
    Sağolasın, dört gözle bekliyorum.
    Aygıt yöneticisinden sürücüyü devre dışı bırakıp tekrar sisteme sokunca kart düzeldi. Şimdi şöyle bir sorun var, progdvb nin her sürümü kartı görmüyor sadece ProgDVB7.06.3Std yükleme esnasında kartı görüyor ama bu sürümde demo olduğu için hiçbir değişiklik yapamıyorum. Sistemime uygun progdvb sürümü var mı bildiğiniz, türkçe olursa bir de mükemmel olur. :)
    elimde progdvcbnin hem bedava ehemde kayıt mayıt yapabilen sürümü v ar.korsan yazılım değil ama sakın güncelleme yapma.yeni srümelrde kayıt bile paralı hale gelmiş.
    Tam aradığım şey, benim içinde en önemli özellik kayıt yapması. Benim zaten xpdeki progdvb 2009 dan beri güncellenmedi. Programı açtıkça dua ederim :)
  • abi tv kartına neden ihtiyacın olurki bir sürü tv programı var heleki profesyonel istiyorsan al birtane tivibu zaten fiyatı 5 tl mi ne ne gerek var kart al uydu bağla vs ...
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Bulunduğumuz bölgede net sürekli sorunlu, haliyle tivibu vs. kullanılmıyor sağlıklı, netin hızıyla bağlantısıyla uğraşmak yok tv kartında. Birkez kur sonra yan gel yat
  • buldunmu eyer bulamadıysan pro verim bende tbs 6982 kulnıyorum eski tv kardım dı o kart
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.