Şimdi Ara

windows 7 uydunet ip değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows 7 de nasıl otomatik ip değiştiririz.j downloader dan download yaparken otomatik şek,lde elle müdahale etmeden.win xp aşağıdaki kodu yazıyordum hemen ip değişiyordu windows 7 de nasıl yaparız.TMAC v5 R3 programıyla mac adresi değiştirip ayarlanıyor ama elle müdahale etmek lazım bunu j downloadırdan otomatikleştirebilirmiyiz.

windovs xp için

ipconfig /release
    sleep 10
    netsh interface ip set address name="Yerel" static 10.0.0.1 255.255.255.0 10.0.0.1 1
    sleep 7
    ipconfig /renew
    netsh interface ip set address "Yerel" dhcp
    sleep 7"

• bende bu yöntemle oldu win7 de

quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

bende windows 7 kullaniyorum yukarida açiklanan hiçbir yöntemle değişmedi ip numaram ama bu yöntemle değişiyor hiçbir program yüklemeye gerek yok

Boş bir notepad belgesi açalım ve aşağıdaki kodları içine kopyalıyalım.Kaydederken uzantısını .txt değilde .bat olarak kaydedelim.
    ipconfig
    ipconfig /release
    pause
    ipconfig /renew
    pause
    Sonra oluşturduğumuz .bat uzantılı dosyaya tıklayalım ve tıklar tıklamaz internet bağlantımız kopacaktır.Sonra modemin elektrik kablosunu çıkartıp 10 saniye bekliyoruz ve yeniden modeme takıyoruz.Status ışığı yanana kadar bekliyoruz.Ve .bat uzantılı dosyadayken SPACE tuşuna basıyoruz ve IP�miz değişiyor.

bende 1 2 denemede yaptim ip degişti win7 32 ve 64 bitte de bundan baska bir yontem yok şu anda ip degistirmek için modemin elektrik baglantisini kesmeden olsa daha iyi olurdu

• dostum saol ama ben bu yöntemi biliyorum işe yaramaz kablo çek tak ben jdownloaderdan otomatik yükleme yapıı sonra otomatik yeni ıp almak istiyrum dışardan müdahale olmadan yani elle gibi.bu kod ne güzel win xp çalışıyordu yokmu başka bir kod win 7 de de çalışsa
  • yokmu hala bir yöntem
  • yardım edecek kimse yokmu
  • Musteri Hizmetlerini arayıp , değiştirme talebinde bulunun. Arkadasın yukarda anlattıklarını denedim ve calışmadı.
  • banada lazım bilen yokmu
  • Bu iş hal olana kadar XP'ye devam.
  • XP dışında çalışan bir yöntem değil bildiğim kadarıyla, win7 den vazgeçemiyorsanız, bu konuda tavsiyeler şöyle; C sürücüsüne win7, D sürücüsüne ise XP kurun, çift sistem olayı yani, ip değiştirmeniz gerekirse XP işletim sistemi ile açın pc'yi ve bu yöntemi deneyin, böyle yapıyorlar sanırım, benim de ara ara ihtiyacım oluyor, mecbur tel ile aramak durumunda kalıyoruz, çok ihtiyacım olsa üstte yazdığım yöntemi denerdim.
  • t mac adress changer ile modem fişi takmadan download yapabiliyorum.Ama bunu betiğe dönüştürmeyi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran6302

windows 7 de nasıl otomatik ip değiştiririz.j downloader dan download yaparken otomatik şek,lde elle müdahale etmeden.win xp aşağıdaki kodu yazıyordum hemen ip değişiyordu windows 7 de nasıl yaparız.TMAC v5 R3 programıyla mac adresi değiştirip ayarlanıyor ama elle müdahale etmek lazım bunu j downloadırdan otomatikleştirebilirmiyiz.

windovs xp için

ipconfig /release
    sleep 10
    netsh interface ip set address name="Yerel" static 10.0.0.1 255.255.255.0 10.0.0.1 1
    sleep 7
    ipconfig /renew
    sleep 7"

Bunu nereye yazmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baran6302

windows 7 de nasıl otomatik ip değiştiririz.j downloader dan download yaparken otomatik şek,lde elle müdahale etmeden.win xp aşağıdaki kodu yazıyordum hemen ip değişiyordu windows 7 de nasıl yaparız.TMAC v5 R3 programıyla mac adresi değiştirip ayarlanıyor ama elle müdahale etmek lazım bunu j downloadırdan otomatikleştirebilirmiyiz.

windovs xp için

ipconfig /release
    sleep 10
    sleep 7
    ipconfig /renew
    sleep 7"

Olmuyor mümkün değil hiç bir yolu yok bir türlü değiştiremedim uydunet ip...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.