Şimdi Ara

windows 7 ultimate programlar nasıl yüklenir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben iyi bi xp kullanıcısıyım ama windows 7 ultimate 64 bit yükledim. Ancak hiçbirşey kuramadım uyumluluk modu falan işe yaramadı. Demek istediğim winamp, MSN vs gibi programların son sürümlerini de indirdim yine kuramadım. sadece winrarın 64 bit sürümünü indirip kurabildim. Yüklemeyi engelleyen bişey açık gibi. windows installer çalışmayı durdurdu diyo çevrimiçi çözüm ara ve programı kapat seçeneğini tıklayınca kendini kapatıyor. Uyumluluk modunda çalıştırıncada sp2 yada sp3 ü seçiyorum ama yine yüklenmiyor, hiçbirşey hemde. Ben anlamadım bu işi, galiba yaşlanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: woxow

Arkadaşlar ben iyi bi xp kullanıcısıyım ama windows 7 ultimate 64 bit yükledim. Ancak hiçbirşey kuramadım uyumluluk modu falan işe yaramadı. Demek istediğim winamp, MSN vs gibi programların son sürümlerini de indirdim yine kuramadım. sadece winrarın 64 bit sürümünü indirip kurabildim. Yüklemeyi engelleyen bişey açık gibi. windows installer çalışmayı durdurdu diyo çevrimiçi çözüm ara ve programı kapat seçeneğini tıklayınca kendini kapatıyor. Uyumluluk modunda çalıştırıncada sp2 yada sp3 ü seçiyorum ama yine yüklenmiyor, hiçbirşey hemde. Ben anlamadım bu işi, galiba yaşlanıyorum.

ben yine iyiyim senden...
    ben hepsini kurdum fakat web cam kurumadim ne ettiysem olmadi
    3 gun ugrastim her seyi denedim ve pes ettim w7 32 geri dondum
    ama bundan birseyler cikarmak istiyorum
    64 bit bence daha cok erken ve hala driver problemleri var ve driver 64 bit icin yok hala bence 1 sene yi bulur oturmasi icin

• Sizin WINDOWS 7 ORJINAL degil de ondan ( OEM ) Eger satin alsaydiniz veya orjinal olsaydi windows un anasayfasindan istedigin driverin en alasini ve windows 7 64bit içinde....

• orjinal olup olmamasıyla bir alakası yok, aslında 64 bit işletim sisteminde 32 bit programların çalışmasında bir sorun olmaz, ama en iyisi en azından şimdilik 32 bit windows 7 kullanmak
  • win 7 oyunlarda çok sorun yaratıyormu laptoplarda kullanıyorum ama masaustunde wın 7 kurmak bır turlu ısınamadım yanı oyunlarda hatalarda ugraşmak ıstemem. ramım 4 gb zaten 64 bıt 32 bı arasında kaldım 64 bıt xp de wın 7dede surucuyu gectım program bulmak ınanılmaz can sıkıcı 32 bıt wın 7 kursam ram ı 3 olarak gorse ucuk bır fark olurmu oyunlarda ve performansta. ayrıca oyun acısından wın 7 ultımate 32 bıt uygunmudur yanı sorunsuz kullanabılırmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiol3

Sizin WINDOWS 7 ORJINAL degil de ondan ( OEM ) Eger satin alsaydiniz veya orjinal olsaydi windows un anasayfasindan istedigin driverin en alasini ve windows 7 64bit içinde....

sevgili dostum dedikleirnize katilmiyorum
    bende oem win 7 home pro 64 bit var ve bence cok ama cok kotu ahh ahh
    nerde o xp nerde o deli gibi ilgisayarim. quad islemci var 6 gb ram var ama 3 gb ram cift cekirdekli xpden daha yavas kesinlikle kaitliyorum 64 bit icin cok erken
    hatta win 7 icin bile cokerken
    diner dash bile oynayamiyorum
    bu nasıl sistem yaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: dwyanewadecns

win 7 oyunlarda çok sorun yaratıyormu laptoplarda kullanıyorum ama masaustunde wın 7 kurmak bır turlu ısınamadım yanı oyunlarda hatalarda ugraşmak ıstemem. ramım 4 gb zaten 64 bıt 32 bı arasında kaldım 64 bıt xp de wın 7dede surucuyu gectım program bulmak ınanılmaz can sıkıcı 32 bıt wın 7 kursam ram ı 3 olarak gorse ucuk bır fark olurmu oyunlarda ve performansta. ayrıca oyun acısından wın 7 ultımate 32 bıt uygunmudur yanı sorunsuz kullanabılırmıyım

yaratiryormu ne demek
    yaratmadigi varmi onu bulmak lazim
    oyun oynayacaksaniz kesinlikle xp bence
  • Ben de 64 bit Windows'ta IE ve Firefox'ta flash animasyon içeren web sayfalarında ekranın bir anda simsiyah olması ve bir saniye sonra görüntünün tekrar gelmesi gibi bir sorun yaşıyorum. Bilmiyorum nedendir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkashgari

Ben de 64 bit Windows'ta IE ve Firefox'ta flash animasyon içeren web sayfalarında ekranın bir anda simsiyah olması ve bir saniye sonra görüntünün tekrar gelmesi gibi bir sorun yaşıyorum. Bilmiyorum nedendir?

bende hiç öyle bir sorun olmadı bi ara msnde takılma oluyor diyenler olmustu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.