Şimdi Ara

Windows 7 kaç kuruluma izin veriyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an deneme şansım olmadığı için sizlere soruyorum:

Eskiden WinXP'nin orijinal cd'sini lisans problemi olmaksızın 3 makinaya kurabiliyorduk. Win7 için böyle bir durum söz konusu mu?

Yani ofisime alacağım her makina için ayrı bir Windows mu satın almam gerekecek?

İyi çalışmalar herkese..

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtlgrr

Arkadaşlar merhabalar,

Şu an deneme şansım olmadığı için sizlere soruyorum:

Eskiden WinXP'nin orijinal cd'sini lisans problemi olmaksızın 3 makinaya kurabiliyorduk. Win7 için böyle bir durum söz konusu mu?

Yani ofisime alacağım her makina için ayrı bir Windows mu satın almam gerekecek?

İyi çalışmalar herkese..

Windows 7 işletim sisteminin hangi lisanslama modelii tercih ederseniz edin, her ürün anahtarı sadece 1 PC içindir. Ayrıca, yasallaştırma kitleri ya da OEM lisanslar sadece tek bir donanımda kullanılabilir. Donanım değişikliğinde lisansınızın geçerliliği de kalmaz.
    Piyasada Win7 FPP ( kutu ) ürünü satılmaktadır. Bu ürün donanım ömründen bağımsızdır ancak 1 PC içindir.
    Bunun dışında kurumsal kullanıcıysanız, şirketiniz için Open olarak adlandırılan kurumsal ürün de tercih edebilirsiniz. Toplam PC sayınız kadar ürün alarak, tek ürün anahtarı ile toplu kurulum yapma şansını elde edebilirsiniz.

XP ile ilgili yazdığınız konuya gelirsek, Mükerrer kurulum yasal değildir.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 31 Temmuz 2012; 18:25:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.