Şimdi Ara

Windows 7 hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba umarım konuyu doğru yere açmısım dır

Ben bilgisayarımda windows 7 ultimate kullanıyorum sistem derecelendirmesi yapmak istediğimde bilgisayar kapanıyor sorunun ne oldugu ile ilgili bir fikri olan arkadasım varsa ve bilgisini paylasırsa memnun olurum

• bilgisayar yeniden mi başlıyor yoksa elektriği kesip kapanıyor mu?
  • Merhaba,

Windows 7 puan derecelendirmesi yaparken, donanımları zorluyor. Tam olarak sıkıntın reset mi, yoksa tamamen mi kapatıyor ?

Tamamen kapanıyorsa, power suply de sıkıntı olması muhtemel. Deneyerek test etmen gerekecek sistemi.
  • yeniden başlama diye birsey değil tamamen kapanıyor elektrik kesilmis gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArCHieTR

yeniden başlama diye birsey değil tamamen kapanıyor elektrik kesilmis gibi

dostum başka bir power dene yine aynı hatayı veriyorsa temiz bir format at başka bir cdyle belki senin windows cdnin dosyaları bozuktur olabilir bunlar
  • pc masa üstü değil notebook bu botbook ta çift ekran kartı var intel hd graphics ve nvidia geforce 310m

resimlerde görüldüğü gibi sanki nvidia ekra n kartı devreyi girimyiyor olabilirmi diye düşünüyorum çünkü kapanma olayı grafiğe yüklenin ce oluyo bugun oyun kurdum oyun başlarkende aniden kapandı pc

Windows 7 hatası

Windows 7 hatası

Windows 7 hatası

• İşlemci sıcaklığını ölçen programla kontrol ediniz. Eğer işlemciniz çok ısınıyorsa kapanma sebebidir.
  • elim hiç formata gitmiyor bir dünya program kur kur bitmiyo format atmaadan çözmem lazım bu işi :(
  • Ne kadar zamandır notebooku kullanıyorsunuz? İşlemci fanı falan tıkanıp sıcaklığı arttırıyor olabilir. Ondan zorlandığında reset atıyor olabilir.
  • Ekran kartın çok ısındığı için kapanıyor olabilir ısı değerlerini boşta ve yük halinde iken resimlemen mümkünmü acaba.Hw Monitor işini görecektir.
  • ekran kartında sorun yok sanırım 32 bit bir windows 7 işletim sistemi kurdum hiçbir sorun kalmadı ama bu seferde 6 gb ram in sadece 2.74 ünü gördü 64 bit te sorun çıkıyor bios güncellemesi yapsam bir faydası olurmu acaba :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.