Şimdi Ara

Windows 7 Donuyor (64bit)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bütün gün pc açıktı ve bi sürü program yükledim ve sildim. şimdiye kadar hiç donma olmayan pc'de sürekli bir donma ve ağır çalışma var. Donma sırasında işlemci %5-10 arasında çalışıyor.(i5 2500k) Orjinal Norton İntenet Security kullanıyorum, o nedenle virusten kaynaklanan bir donma olduğunu zannetmiyorum pek. Bunu nasıl çözerim, yardım edebilir misiniz?

• Eğer Sistem boştayken yapıyorsa Sistem Temizleyici Programlar kullan. Mesela CCleaner veya ASC Kullanabilirsin.
  • Smart defrag ile disklerini birleştir. Optimizasyon için sana tuneup utilitiesi önerebilirim şimdiye kadar kullandığım en iyi program.(gerçi bu programlar 64 bit te sorunsuz çalışır mı bilmem). Ayrıca herhangi bir registry cleaner programı ile kayıt defterini temizle.
  • bi sürü program denememe rağmen bazı şeyler düzelmedi, format şart oldu malesef
  • aynı sorun bendede var win 7 ultimate 64 kullanıyorum sıstemı kendı halıne bıraktıgımda donuyor neden olabılır ? fare ımlecı kıpırdamıyor numlock capslock calısmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.