Şimdi Ara

Windows 7'de Ağ Bağlantılarım Görünmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ''Başlat/Denetim Masası/Ağ ve İnternet/Ağ Paylaşım Merkezi/Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin'' bölümüne girdiğimde ağ bağlantılarımı görüntüleyemiyor,ip yada dns ayarlarıma müdahale edemiyorum.Wireless bağlantılarda,ethernet bağlantılarda görünmüyor.

Bağdaştırıcı driverları güncel ve ağ bağdaştırıcılar faal konumda.İnternete wireless ile bağlanıyorum.Ethernet kablosu ile denersem internete çıkabiliyorum.Ancak ayarlara (ip yada dns değişimi) müdahale edemiyorum.

Bilgisayarımda yüklü Norton Internet Securty 2011 ayarlarını ve firewall ayarlarını kontrol ettim.Hesabım yönetici hesabı.Ev Grubu özelliklerim kapalı.Ne yapsam olmuyor...

Yardımlarınızı rica ediyorum.Sistemim Windows 7 Home Premium

• Selamlar,

Güvenli modda Ağ Paylaşım Merkezi açılmıyor.Aygıt yöneticisini kontrol ettim.Ağ bağdaştırıcılar faal gözüküyor.Sistemin Windows 7 Home Premium Service Pack 1.

Ağ bağdaştırıcı driverını güncelledim.Etkinleştir/Devre dışı yapmayı deneyerek kontrol ettim ancal ağ bağlantılarımı görüntüleyemiyorum.

Şu anda kablosuz internet ile bağlıyım ancak bağlantı simgesini görüntüleyemiyorum.Kablo takarak denediğimdede aynı durum var.

Norton İnternet Security 2011 kullanıyorum ve tüm sistemimi tarattım.En ufak bir problem gözükmüyor.Sorun Norton'da olabilir diye tüm özelliklerini disable ederek herşeyi kontrol ettim ama yok...olmuyor.

Sistemde kayıtlı ağ listesinide temizledim.Çözüm önerilerinizi rica ediyorum.Lütfen format yada recovery demeyin :)
  • Yardımcı olabilecek olan varmıdır ?
  • Çözüm önerisi olan varmı ?
  • Birader windowsu hızlandıran programlardan kullanınca böyle sorunları oluyordu. Tamirini bilmiyorum fakat ip dns için netsetman programını denermisin?
  • Hiçbir optimizasyon çalışması (regedit dahil) yada türevi işlemler yapan yazılım kullanmadım.

Sorunu format,sistem geri yükleme,back up gibi sayısız yöntemle çözebilirim amacım sorunu bulmak,çözmek ve aynı sorunu yaşayanlarada emsal teşkil etmek.

Birader laubali bir hitap şekli olmuş.
  • aynı sorun bende de var. Ayarları bile değiştiremiyorum.
  • Birader farsçada erkek kardeş demektir, kullanana göre değişir. Gerçekten erkek kardeşim windowsu hızlandırdığını idia eden ve bazı servisleri kapatan programları kullanınca böle sorunlar ortaya çıkıyordu.
    Mikail13, Combofix de dahil iyi bir virüs taraması yapmanı öneririm.
  • Arkadaşlar Ne yazık ki bende ağ bağlantıları gözüküyor ama içindeki kablosuz ağ bağlantıları gözükmüyor.
    yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa lütfen mesaj atın ama biraz kolay birşey olsun pc den pek anlamam
  • bende gecen gün işlemci fazla ısınıyor diye görev yöneticisin den bi kaç program kapattım şimdi ağ bağdaştırıcısı felan hıçbırsey görmüyor acil yardım ustadlar
  • deneteim masası /ağ ve internet/ağ ve paylaşım merkezi soldatarftan bağdaştrıcı ayarları değiştirin den yardım olabilir..
  • Aşağıdaki linkte bu sorun ile alakalı olabileceğini düşündüğüm konuya yorum yazdım. Sorununuzu çözmeye yarayabilir belki.

Ağda Tanımadığım Telefonlar

Linki sitenin masaüstü sürümünde açın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.