Şimdi Ara

Windows 10 platformunun büyümesi yavaşladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Windows 7 gibi sorunsuz bir sistemi insanların kolay kolay bırakacağını düşünmüyorum.
  • Kaçak kullandırtmayın kullanın bnkz. win 7
  • Windows 7'ye dönsem nasıl olur acaba
  • korsana savaş açarsa büyümez tabi
  • Bilinçli hiçbir kullanıcı Windows 10'a uyumlu donanım sürücüleri elde edemeden Windows 10'a geçmez.Elimde 6 yıllık bir laptop var ve halen pekçok işimi sorunsuz görebiliyorum.Üretici en son Windows 7 sürücüleri yayımladı ve bıraktı.Şimdi ben 10'a geçip de donanımlarımla ilgili problemler yaşamayı niye göze alayim?

• eee 15gb lık avea jet kotasına ay başında 3gb ı bana bile sormadan kol gibi sokarsa tabi yükseltmem win10 a. müsteahktır microsofta onun yüzünden 6 gün hiç internete giremedim. yükselmesi durur da düşer 0 olur inşallah 2018e kadar.

• Windows 7 den geçtim ve şunu söyleyebilirim aşırı hızlı.Özellikle bilgisayarın ilk açılış ve kapanış hızı en az 1.5 2 kat artmış.Onun haricinde windows 7 nin geliştirilmiş versiyonu gibi duruyor.İçeriği güzel,stabil.

Ama bana göre tek eksik olan şey arayüz ve ikonlar.Hala eski ikonların çoğu duruyo.Tamamen bütün ikonların ve arayüzün yetenekli tasarımcılar tarafından çizilip eklenmesi gerekiyor.

• yeni bilgisayar alana kadar windows7 ye devam mutluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Sistemin karışıklığından bir an önce kurtulmaları lazım. Hem ayarlar var hem de denetim masası var. Gabe Aul bahsetti birlestirileceginden ama ne zaman kim bilir.

Ayrıca her tarafa ayar dolu. Her yerden ayrı bir ayar çıkıyor. Oraya sağ tik buraya sağ tik. O kadar dağınık bir sistem var ki. Olabildiğince hafifletmeleri lazım sistemi.

Geçen aylarda sızan Redstone ekran görüntüleri umut vadedici ama inşaallah başarabilirler bunu.

Gerçekten çok amatör 3. Parti bir yazılım firmasının elinden çıkmış izlenimi veriyor bu dağınıklık. İkonların hala bir kısmı Xp döneminden kalma bir kısmı "sözde" modern arayüze uygun hazırlanmış ama o kadar çirkin ve absürd ki... Herşeyden öte 7-8 yıllık bilgisayarlara Win10 geçişi için davet gönderdiler ama ne uyumlu sürücü var ne de destek var. Yaşadığım sürücü problemleri nedeniyle Win7'ye geri döndüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah Korusun. :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.