Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tartışma aramaya gelen arkadaşları konu dışına alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara yazacak birşey yok artık küfür etsende anlamazlar arsız olmayacak insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Dark Knight

Batarya pek iç açıcı değil. Gerçi telefon benim elimden düşmüyor ama yinede kötü

Aynen su gibi gidiyo...

• @j&j hocam 3 seçenekten birisi Lumia 636 RESTORE idi. Siz onu denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: j&j

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

1520 finlandiya romu ile çalıştı nihayet tr romlarında olmuyor bu işlem sanırım.

1520 kullanan arkadaşlar da kuramamıştı ama mahmut hocam Finlandiya romu ile kurabilmiş,demek ki sıkıntı romlarla alakalı.. Mahmut hocam şarj konusunda ilerleyen zamanlarda bi inceleme yapabilir misiniz?

Ertan hocam bizim 1320ye de finlandiye romu kurarak yukleyebiliriz manasına geliyor büyük ihtimal,benim yeni rom atma şansım yok şuan,sizin var mı?

Hocam sen yapabildin mi güncellemeyi?

• Bu hafta içerisinde yeni yapıya ait detayları ve destek listesine eklenecek yeni cihazları gorebiliriz.(Büyük ihtimalle bugun gelir bilgiler ancak bu tur şeyler yazdık mı başımıza iş açıyoruz siz bu hafta olara gorun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 16 Şubat 2015; 20:34:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanburak61

@j&j hocam 3 seçenekten birisi Lumia 636 RESTORE idi. Siz onu denediniz mi?

Hocam hepsini denedim, denemediğim kombinasyon kalmadı
    Anladığım kadarıyla bizim de yukleyebileceğimiz tek yol Finlandiya romu kurmak,onu da bu aralar hiç musait olmadığım için yapamıyorum,fırsatını bulursam deneyeceğim ama

• Nereden bulabiliriz acaba bu Finlandiya romunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanburak61

quote:

Orijinalden alıntı: j&j

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

1520 finlandiya romu ile çalıştı nihayet tr romlarında olmuyor bu işlem sanırım.

1520 kullanan arkadaşlar da kuramamıştı ama mahmut hocam Finlandiya romu ile kurabilmiş,demek ki sıkıntı romlarla alakalı.. Mahmut hocam şarj konusunda ilerleyen zamanlarda bi inceleme yapabilir misiniz?

Ertan hocam bizim 1320ye de finlandiye romu kurarak yukleyebiliriz manasına geliyor büyük ihtimal,benim yeni rom atma şansım yok şuan,sizin var mı?

Hocam sen yapabildin mi güncellemeyi?

Hocam yapamadım yeni rom atarak denicem,öyle olur gibi duruyor.. Onu da hafta sonundan önce yapamam işte fırsatım yok.. Ama kafaya koydum yapacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: osmantemiz01

Nereden bulabiliriz acaba bu Finlandiya romunu?

Hocam Mr. H hocamızın ilk mesajlarındaki Windows Phone recovery tool ile ya da lumia recovery tool ile indirebiliriz diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Bu hafta içerisinde yeni yapıya ait detayları ve destek listesine eklenecek yeni cihazları gorebiliriz.(Büyük ihtimalle bugun gelir bilgiler ancak bu tur şeyler yazdık mı başımıza iş açıyoruz siz bu hafta olara gorun)

Adama illallah gelmiş artık ne zaman gelecek sorularından

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Bu hafta içerisinde yeni yapıya ait detayları ve destek listesine eklenecek yeni cihazları gorebiliriz.(Büyük ihtimalle bugun gelir bilgiler ancak bu tur şeyler yazdık mı başımıza iş açıyoruz siz bu hafta olara gorun)

Hocam sadece bu mesaja bakarak soyluyorsan pek de umut verici değil gibi.

• Bu yeni yapı azda olsa değişiklikler içerecek değilmi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bu yeni yapı azda olsa değişiklikler içerecek değilmi hocam?

Elbette bazı değişiklikler olacaktır ancak oyle abartı değişiklikler gormeyiz. Şuanda cihazlara destek getirmeyi onemsiyorlar.

• Peki anladım teşekkürler bakalım yeni cihazlar hangileri olacak.
  • Bende niyetlenmiştim kurmaya ama çarklarda hata verdi :D
  • Kıllık olsun adamlara, 920 ye ön izleme sürümü verirlerse kurmayacağım...Sürünsünler mesaj atsınlar kullan feedback yap diye
  • Ya şu guncellemeyi 2 defa indirdim ikisinde de çarklara gelip yeniden başlatmıştı sonradn aklıma depolama geldi 2.45 gb yer vardı acaba yerle alakalı bi durummu ki.ona göre bida indircem.

Mkv desteği geldimi birde xbox video da işlevsellik olarak ilerleme varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PapyonluLejyon -- 16 Şubat 2015; 22:11:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

Kıllık olsun adamlara, 920 ye ön izleme sürümü verirlerse kurmayacağım...Sürünsünler mesaj atsınlar kullan feedback yap diye

Zorlayan yok

• Arkadaşlar desteklenmeyen cihazlar için Windows 10 surumune geçmeyenlerin artık bu konu uzerine uğraşmamasını oneririm.

Aşağıda brick olmuş bir cihazı gormektesiniz.

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.