Şimdi Ara

Windows 10 Microsoft Hesabı Kaldırma.YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windows 10 da marketten bişeyler indirmek istediğim için hesap açtım şifre falan belirledim ve bikaç uygulama indirdim sonra pc yi kapattım, açtığımda microsoft hesabı şifresi istedi bilgisayarım normal şifresini kabul etmedi nasıl düzeltebilirim şimdiden çok teşekkürler

• Yokmu arkadaşlar bir bilen
  • Cospo C kullanıcısına yanıt
    Bn de aynı sorunla site site dolaşırken buraya rastladım sorunumu çözdüm size de yardım etmek istedim. Sistemi geri yüklemeni öneririm çünkü ne yaparsan yap o hesap kalkmaz kendimden beliyorum uygulama indirmek için hesap gerekliydi mağazaya giriş yaptım sonra işim bitince oturumu kapattım ama aynı senin anlattığın gibi oldu pc yi kapattım tekrar açtığımdaysa pc parolasını degilde hesap parolası istedi ne yaptıysam olmadı windows 10 dan hesap kaldırılamadı son çare sistem geri yükleme yaptım ve sanırım tek çarede o hele de windows 10 yeni kullanıcıları için .Ama yeri yükleme noktanı dikkati seç zaten sistem en yakın yüklemeyi yapar hadi kolay gelsin
  • Ayarlardan hesaplar bölümüne girince yerel hesabımla oturum aç gibisinden bişeyler olacak. Onu seçip tekrar eski haline getirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hesaplardan bunun yerine yerel bir hesapla oturum aç dedim oldu. Teşekkürker
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.