Şimdi Ara

Windows 10 kullanıcı sayısı 400 milyonu aştı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Windows 10 hala beta sürümü gibi çalışıyor. 8.1'deki stabilite yok. Kaç kere geçip geri döndüm. Şu dx12 olmasa geçmeyi asla düşünmem.

• windows 10 kullanıyorum

bir güncelleme geliyor bakıyorsunuz her şey süper stabil

bir güncelleme daha geliyor pc kafayı yemiş. touchpad in scrool u 10 saniye geriden geliyor

sonra bir güncelleme tekrar düzelmiş.

güncelleme yapmaya tırsar oldum.
  • xp ve 7 bir başkaydı ya...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Zaten sorun da bunu düşünemeyen beyinleri başımıza getiren beyinsizlerde. Bedavayken ücretsiz yükseltme yapmaları gerekirken ileriki birkaç yıl içinde lisans parası ödemek zorunda kalacaklar. Üstelik de yüzbinlerce olduğunu hesaba katarsak baya kabarık bir faturası olacak.

çok beyinli arkadaş bedava yükseltme yi format attıgında geri alabilecekmisin ?
  • korsan olanlar 50 milyon olsa :)

• win 7 vazgeçmem.
    win7 den win 10 kapanmayı ögrensin bi duşunurum

• Ben win10 ile mutluyum arkadaş. Zamanınsa xp xp diyenleride görüyordum. Fanatiklik var herşeyde. Ps3 xbox 360 dada vardı wv golf polo dada var bu fanatiklik.

• Windows 10, 1607(Redstone) ile çok daha iyi oldu ve yeni nesil gelişmiş bir işletim sistemi. Windows 7 kurulu bilgisayara temiz kurulum Windows 10 ile çok daha iyi performans alınabiliyor.

• Eğer ücretsiz yükseltme olmasaydı microsoft bu kadar rahat etmezdi.

Windows 10'u hiç sevmiyorum.Arayüzü iyi ama başlat menüsü berbat.Classic shell kullanmak zorunda kaldım.Uygulamaların çoğu gereksiz bir de bazılarını kaldıramıyorsun.Dwslite ile kaldırabiliyorsun.Mikrozort denen şirketten böyle sistem beklemezdim.

Görev yöneticisinde arama adlı bir şey ramini yiyor.45 mb civarıydı.Sistem dosyasını bulup o aramayı unlocker ile sildim ve bellek kullanmını %33 civarındayken %30'un da altına indi.

Saçma sapan uygulamalar ön yüklü geliyor.3d builder nedir ya?O kadar dandik uygulama yapmışlar ki herkes autodesk programlarını tercih eder.Groove müzik iyi değil.Bazı özellikleri ülke kısıtlaması nedeniyle kullanamıyorsun.Cortana ülkemizde yok.Varsayılan programları ayarlayamıyordum.Başka yoldan ayarladım.

Telemetry denilen,senin her özelini dahi izleyen bir keylogger var.Dwslite ile silebiliyorsun.

Ses kartımın driverini yükleyemedim.Hiç bir program tanımadı.Microsoftun driveriyle ses alıyorum.

Komut isteminin eski halini daha çok seviyorum.Resmen büyütmüşler ekranı.

Şu an istemediğim bütün özellikleri sildiğimde windows 10 iyi perfomans verdi.Ancak hala ssd olmasına ve başlangıç programı sayısı 3-4 olmasına rağmen sistem açılışında hoşgeldiniz aşamasında çok bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 29 Eylül 2016; 18:50:35 >

• Çıktığında sanalda denemiştim, paket program kullanıyormuşum gibi hissettirmişti, hala iki ayrı arayüz mü var yoksa düzelttiler mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.