Şimdi Ara

Windows 10 kullananlar memnunmu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anda win7 x64 deyim win10 yükseltme güncellemesi geldi updateden sürümüne baktım tecnichal preview olduğunu görünce vazgeçtim sıfırdan kurup tam sürümünü kullananlar win 7 den iyimidir driver sorunu varmı özellikle amd için ..

• quote:

Orijinalden alıntı: er türk

Şu anda win7 x64 deyim win10 yükseltme güncellemesi geldi updateden sürümüne baktım tecnichal preview olduğunu görünce vazgeçtim sıfırdan kurup tam sürümünü kullananlar win 7 den iyimidir driver sorunu varmı özellikle amd için ..

hocam en azindan bir kez yukleyip lisans kaydi yapmanizi oneririm. begenirseniz devam edersiniz begenmezseniz geri donus yaparsiniz.

ben son surumu uefi temiz kurulum yapmama ragmen halen bazi sorunlar cikartti. win 8.1 e geri dondum.
    baska bir surum cikana kadar da win8.1 ya da win7 den devam...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yaklaşık bir sene öncesi almış olduğum lenovo pc üzerinde 8.1 ile geldi ve yaklaşık 15 gündür surekli win 10 yükseltme mesajı gekiyort ama ben yükseltmeyi düşünmüyorum. Şimdi diyelim yükselttim ama memnun kalmadım geri dönüşü nasıl yaparım?
    Ayrıca benim lisans kaydı yaptırma gibi bir durumum olur mu?
    8.1 pc üzerinde orjinal geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gevur_hoca -- 4 Aralık 2015; 14:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @gevur_hoca
    Hocam güncelleme ile ücretsiz olarak 1 sene içinde yükseltme imkânın bar temmuz ayı itibarıyla. 1 sene sonra yukseltirsen ücretli olacak.

Ayrıca yükseltme yaparsan 1 ay deneme süresi var beğenmezsen olduğu gibi şu anki sürümüne veri kaybı olmadan geri dönüş yapabilirsin manacik win 10 lisans kaydı yaptırmış olursun. Lisansı otomatik yapiyor ve bir sonraki temiz kurulumlarinda kendiliğinden etkinleştirme yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam akşama yükseltcem bakalım hayırlısı

• İlginç kasılmalar ve wifi sorunlarıyla boğuşmak istiyorsan 10 tam senlik.

Güllük gülistanlık bir hayat için bkz: 7
  • Eğer orjinal windows kullanıyorsanız win 10 geçmenizi tavsiye ederim. Eğer orjinal kullanmıyorsanız Win 7 ve Win 8.1 daha mantıklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.