Şimdi Ara

WINDOWS 10 DA internet explorer 11 sıfırlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows 10d a explorere 11 i tamamıyle kaldırmak istiyorum.bunu progmra ekle kaldırdan yapıyorum. ama kaldırdığım zaman eklentiler kısmı kalkmıyor.. sorsan siliyor explorer 11 i ama kesinlikle hayır. bişeyler ediyor sildi diyor ama palavra...
    az sovmedim microsoft u :...
    mesela eklentiler halen daha kalıyordu explorerda..ben sıfırlamak istiyorum..yani explorer 11 i komple kaldırdığım zaman tekrar geri yuklediğimde sıfır bir şekilde olmasını istiyorum..eklentilerin yuklu olmadığı bir internet explorer 11

ayarlar kısmında sıfırla seçeneği var ama maalesef yüklü eklentier sıfırlanmıyor...

• Sanırım eklentileri silmek istiyorsunuz. Aşağıdaki videoyu izleyin

Ayrıca aşağıdaki işlemide gerçekleştirebilirsiniz.
     WINDOWS 10 DA internet explorer 11 sıfırlamak

• C0MPUTER kullanıcısına yanıt
    Galiba sadece konu başlığını kudun.....

ben o dediğini yukarıda yazmışım zaten... oradan sadece disable seçeneği var ... eklentileri kadırmak seçeneği yok
    silemiyorsun..
    progra ekle kaldırdan ie 11 i kaldırdığında ve ekrar yuklediğinde bile gene o yuklediğin eklentiler kalıyor
    bana o eklentileri tamamen kaldıracak bi ayar yada bi program gerekli
    ya da internet explorer 11 i tamamıyle silecek bir uygulama bu da windows 10 da pek mumkun gozukmuyor

• Yukarıdaki videodaki kaldırma yöntemi umarım işe yarar.
  • o dediğini biliyorum xp den beri var o ozellik maalesef işe yaramıyor..

sorunun ana kaynağı eklentinin 64 bit explorerda çalışmaması..
    enhanced mod deme bana onuda yaptım yemedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 26 Ekim 2016; 17:30:9 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 26 Ekim 2016; 17:29:37 >
  • 32 bit Explorer 11 için C:\Program Files (x86)\Internet Explorer klasöründeki iexplore.exe dosyasının bir kısayolunu masaüstüne oluşturup kullanabilirsin..
    onuda yaptıkta ondada 32bitmi olup olmadığı yazmıyor o da yemedi enhanced modu açmadınmı eklentilerde uyumsuzluk yaratıyor
    sorunu ballettim
    f12 ile
    browserı ie 10 gösterdim oldu çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.