Şimdi Ara

Windows 10 Arama çalışmıyor . YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
3.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows10 yükledim yaklaaşık 2 hafta önce bugün başlatın yanındaki arama butonundan bi arama yapmak istedim bilgisayar yazıyorum veya olan herhangi bişeyi yazıyorum sadece arıyor bişey bulduğu yok başlat menüsünde falan bi sıkıntı yok çalışıyor sadece arama da böyle bir sıkıntı var nedir problem bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkürler

• Kimsenin bir bilgisi yokmu?
  • Yükseltme mi yaptın sıfır kurulum mu?
  • Win 8.1 den yükseltme yaptım mediacreation ile degil windows update ile yaptim
  • Cospo C kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı, Java kurduktan donra düzeldi. Nasıl oldu neden oldu aklım ermedi ama düzeldi.
  • Cospo C kullanıcısına yanıt
    Format atın yükseltince bendede o problem olmuştu
  • Arkadaşlar teşekkürler sorun kendi kendine nasıl olduysa düzeldi
  • Aynı sorun bende de mevcut. Yükseltme ile windows 10'a geçtim fakat araması bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Örneğin word yazıyorum kaç saat bekliyor arıyormuş gibi gözüküyor fakat hiç sonuç yok, çalıştığı zaman sonucu getirmesi bir saniye bile sürmüyor. Neden olabilir arkadaşlar bilgisi tecrübesi olan yardımcı olabilir mi?
  • m_perk M kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende de var. hatta iş yerinde olan bilgisayarlarda da var. iş yerindekiler yükseltme şeklinde kurulum windows 7'den. bendeki format üstüne orijinal kurulum. bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. çok aptalca belki ilerde güncelleme falan çözerler.
  • Bende kurumdaki pc ye sıfırdan kurdum onda da aynı sorun var ve düzelmedi
    Ancak aranan dosyalar masaüstünde olursa buluyormuş
    yani yerel disk c yi arayım diğer sürücüleri aramıyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasim535

Bende kurumdaki pc ye sıfırdan kurdum onda da aynı sorun var ve düzelmedi

Merhaba 😊
    Denetim masasını açın, sorun gidermeye tıklayın, açıldıktan sonra, Tümünü görüntüle yi tıklayın, sonra en üstteki ikinci seçenek olan Arama ve Dizin oluşturmaya basın. Denemeye değer😊
    Kolay gelsin.
    Edit: Bu sadece c sürücüsü için, diğer sürücüler için bir şey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 16 Eylül 2015; 13:39:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w835

quote:

Merhaba 😊
    Denetim masasını açın, sorun gidermeye tıklayın, açıldıktan sonra, Tümünü görüntüle yi tıklayın, sonra en üstteki ikinci seçenek olan Arama ve Dizin oluşturmaya basın. Denemeye değer😊
    Kolay gelsin.

Nette gezinirken windows'un kendi sayfasında bunu buldum ama kendi pcimde win 10 kurulu olmadığı için test edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasim535 -- 16 Eylül 2015; 15:36:42 >

• Olmuyor. çözümleri denedim yine de sonuç yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can5567 -- 7 Mart 2016; 14:10:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: w835

quote:

Merhaba 😊
    Kolay gelsin.

Nette gezinirken windows'un kendi sayfasında bunu buldum ama kendi pcimde win 10 kurulu olmadığı için test edemedim.

Windows 10'da gelişmiş arama seçeneğini göremedim hem zaten gönderdiğin fotoğraftaki çözüm windows 10 için değil windows vista için. Fotodaki adres çubuğuna bakarsan vista yazıyor ?
    İnsanları yanlış yönlendirmeyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can5567 -- 7 Mart 2016; 14:14:40 >

• rasim535 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Allah razı olsun çok sağolun aradan 1 yıl geçmiş olsada sizin bu yazınız sayesinde sorunum düzeldi gerçekten çok teşekkürler
  • Bende arama butonuna basıp birşey yazınca pc aramıyordu hiç sonuç çıkmıyordu.
    Sonra Başlat Tuşu'na basıp Arama uygulamasına Sağ Tıklayıp Diğer/ Uygulama Ayarlarını seçtim sırasıyla.
    Açılan sayfa Coratana oldu. Cortanayı sıfırla deyince arama hatası düzelmiş oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.