Şimdi Ara

Windows 10 1803 canlı kutucuklar problemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Windows tabletim var 1803 sürümünü hem sıfırdan hem de yükseltme yaparak yükledim ama başlat menüsü problemim var.

Normalde alttaki resimdeki mavi boş olan yerlerde masaüstü vb. gibi uygulamalar olması gerekiyor ama yok bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Windows 10 1803 canlı kutucuklar problemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba

bilgisayarı sıfırladıgınızı belirtmişiniz r sıfırlamadan sonra güncelleştirmeler kalka bunun için tüm güncelleştirmleri yükleyin test edin

kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamsa

merhaba

bilgisayarı sıfırladıgınızı belirtmişiniz r sıfırlamadan sonra güncelleştirmeler kalka bunun için tüm güncelleştirmleri yükleyin test edin

kolay gelsin
    Güncelleştirmeler yapılmıştır. Kurulum derken dünkü bebe değilim.

• Hocam windows hangi sürüm. Yanlış biliyor olabilirim ama eğitim için olan sürümde metro uygulamaları olmuyordu.
    Edit: enterprise deniyormuş fakat win10 da böyle bir sürüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 6 Haziran 2018; 8:20:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows 10 home

1803 sürümü.

• CaiNe___ C kullanıcısına yanıt
    CaiNe___ @ burada senin bebe olup olmadıgını veya bilip bilmedigini sorgulamadım soru sormuşunuz yardımcı olmak amaçlı cevap verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamsa -- 10 Haziran 2018; 22:13:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.