Şimdi Ara

Winamp simgesini resimli hale dönüştürme (?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Film ses dosyalarımın winamp simgelerinin "büyük" hallerinin 1. albümünkiler aşağıdaki gibi (normal):

2. ve 3. albümünkiler ise aşağıdaki gibi (resimli):

İşletim sistemi vista (belki önemlidir diye belirttim.) Dosyaların özelliklerini normalde ve winampta karşılaştırdım. Fakat bir türlü fark bulamadım. Amacım normal görünümlü olan simgeleri resimli hale çevirmek (Aşağıdaki resmi kullanarak). Bunu nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiel -- 26 Kasım 2007; 22:26:23 >

• 5.5 sürümü için ayarlardır:
  • quote:

Orjinalden alıntı: penkala

5.5 sürümü için ayarlardır:

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ama belirttiğiniz ayarı değiştirdim, malesef hiçbir kımıldama olmadı. Ben de winamp 5.5 kullanıyorum. Simgelerin büyüklükleri aynı iken 1. albümün simgeleri normal, 2. ve 3. albümün simgeleri resimli. Bunun neyden kaynaklandığını bir türlü bulamadım. Belki simgeye resim ekleme gibi bir özellik vardır diye ilk mesajımdaki son resmi ekledim. Aslında çok önemli bir şey değil ama kafama takıldı işte :/ mutlaka bir yolu vardır yani.

• Gizlenen işletim sistemi dosyalarını klasör seçeneklerinden açarsan bu fotoğraflı albümlerin içinde ekstra birşeyler göreceksin. Yapılış yolu bunlardan geçer ama içini açıp incelemiş değilim. Resimleri kaldırmak istiyorsan bu ekstra dosyaları silmen yeterli olacaktır. Ama resim eklemek istiyorsan dosyaları bi incelemeni tavsiye ederim. Muhtemelen komut içeriyordur. Notepad ile inceleyebilirsin. Ya da google-live-yahoo gibi arama motorlarından nasıl inceleyebileceğin hakkında uzantısını kullanarak bilgi alabilirsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: maxiyavuz

Gizlenen işletim sistemi dosyalarını klasör seçeneklerinden açarsan bu fotoğraflı albümlerin içinde ekstra birşeyler göreceksin. Yapılış yolu bunlardan geçer ama içini açıp incelemiş değilim. Resimleri kaldırmak istiyorsan bu ekstra dosyaları silmen yeterli olacaktır. Ama resim eklemek istiyorsan dosyaları bi incelemeni tavsiye ederim. Muhtemelen komut içeriyordur. Notepad ile inceleyebilirsin. Ya da google-live-yahoo gibi arama motorlarından nasıl inceleyebileceğin hakkında uzantısını kullanarak bilgi alabilirsin...

Bahsettiğin yöntemi denemiştim. Ama malesef fazladan hiçbir dosya çıkmadı öyle yapınca. Yani nasıl oluyor da o resmi simgesinde gösteriyor çözemedim gitti :/

• İlginç. Gizli dosyaları değil Korunan İşletim Sistemi dosyalarını kastettiğini düşünerek gerçekten ilginç diyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.