Şimdi Ara

Win7 sürekli masaüstüne atma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi oyuna veya uygulamaya girersem gireyim, windows 7 sürekli açlan uygulamayı simge durumuna küçültüyor, simge durumundan eski haline getirdiğim anda tekrar küçültüyor... Dün oynadığım oyunları ve çalıştırdığım uygulamaları, bugün sabahtan beri kullanamıyorum yani ne olduysa bugün oldu... bilgisayara herhangi birşeyde yüklemedim.. ilk defa başıma böyle birşey geliyor.. Sorun nedir ?

• aynı sorun bende de var. Bilgili birisi lütfen açıklasın bunu sorun 2 aydır başımdan gitmedi arkadaşlar ne yapmalıyım ? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

Hangi oyuna veya uygulamaya girersem gireyim, windows 7 sürekli açlan uygulamayı simge durumuna küçültüyor, simge durumundan eski haline getirdiğim anda tekrar küçültüyor... Dün oynadığım oyunları ve çalıştırdığım uygulamaları, bugün sabahtan beri kullanamıyorum yani ne olduysa bugün oldu... bilgisayara herhangi birşeyde yüklemedim.. ilk defa başıma böyle birşey geliyor.. Sorun nedir ?

Oyunda Crack sorunu olabilirmi ? başka oyunlar denermisn?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey In The Jar

Hangi oyuna veya uygulamaya girersem gireyim, windows 7 sürekli açlan uygulamayı simge durumuna küçültüyor, simge durumundan eski haline getirdiğim anda tekrar küçültüyor... Dün oynadığım oyunları ve çalıştırdığım uygulamaları, bugün sabahtan beri kullanamıyorum yani ne olduysa bugün oldu... bilgisayara herhangi birşeyde yüklemedim.. ilk defa başıma böyle birşey geliyor.. Sorun nedir ?

Oyunda Crack sorunu olabilirmi ? başka oyunlar denermisn?

Benim sorunumun üstünden 1 ay geçti, fakat cevap vereyim oyun mmorpg idi o yüzden crack falan yoktu yani. Bende çözüm bulamayınca format attım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.