Şimdi Ara

William'lar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Koltuğumda oturup viskimi yudumluyordum..Antonio içeriye girdi.Üzerinde ciddi bir tavır olduğu anlaşılabilirdi.Geldi ve hemen hazır ol müdaafasında durdu.Ona dikkatlice bakıyordum,koltuğa yayılmış olan ben,doğrulup ciddileştim.Antonio'yu ciddi görmek pek mümkün olmazdı..Masaya bir kağıt bıraktı ''Efendim-..Şu Hernandes'ler..Okuyunuz''Kağıdı okudum.Kağıtta Hernandez'lerin görüşme için saat gece 11 gibi gelecekleri yazıyordu.Ve bir sürü ıvır zıvır.Söyledim ,biraz sert bir tavırla''Ben onlara görüşme izni verdiğimi hatırlamıyorum Antoni'..''Hemen kafasını kaldırdı''Efendim adamlar geliyor,diğerlerini çağırdım 10.30'da hazırlıkları yaparız,emanetleri toplayalım mı?''Cevap verdim ''Ne olur ne olmaz en azından bir Revolver bulundurun.Adamlar boş gelmez sanırım..Bu herifler zengin,yeni baron olma ihtimalleri var,fakat kaptırmayız rahat ol.''Koltuğuma gene yayıldım ve viskimden bir yudum aldım.''Çıkabilirsin Antonio,adamlara temkinli olmalarını bildirirsin.''Antonio çıktı.Masamın önünde Sezar'da vardı..O da düşüncelerini dile getirmekten geri kalmadı..Benim yaşlarımda en yakın arkadaşımdı Sezar.''Şu herifleri ben anlamıyorum.Bir tehdit seziyorum ama-..Size kalmış bir şey Mr.William.''Hafifçe sırıttım.
    PART 2
    Adamlar gemiyle gelecekmiş.Limanda büyük bir gemi görüldü.Olanları pencereden izliyordum.Adamlarım limanın önünde nöbetteydi.Hepsinin üstünü aradılar.Ben bana çok değerli birinin hatırası 6 yıllık 7.65'lik tabancamın güvenliğini çekip belime yerleştirdim.Üstümdeki ceketle kamufle ettim.Başları Mr.Hernandez kapıdan içeri girdi ''Buyrun oturabilirsiniz.''Adam yüzünü astı.Bende sinirli bir ifade vardı.Antonio'ya herkesi tetikte tutmasını söyledim.Mr.Hernandez söz aldı ''Evet,bu gün sizinle mal alış verişi için konuşacaktım.''Söze girdim ''Konuşabilirsin,izin veriyorum.'' Atıldı ''Siz vermesenizde konuşacağım zaten,bu nedir ''Gülme Sesi''. Sesimi yükselttim ve sinirlice''Haddini bil,daha dünün çocuğusun,ben 10 yıldır şehrin baronuyum!''Hemen silahımı belimden çekip kafasına dayadım.Diğer herifler için bağırdım ''Sakın bir şey yapmayın sonra bu herifte ölür sizde,kimse size bu herifin köpekliğini yaptınığız için madalya takmayacak ama biz size bir bıçak takarız..!''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CarloGuetta -- 1 Kasım 2014; 22:07:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.