Şimdi Ara

WİFİ I EN İYİ ÇEKEN TABLET HANGİSİ ( 9.7-10 INCH)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR UZUNNNN ARAŞTIRMALARIM SONUCU

ALACAĞIM TABLET SEÇENEKLERİNİ

5 E İNDİRDİM

GÖRÜNÜRDE ÜRÜNLER GÜZEL GÖZÜKÜYOR

MESELA AİNOL NOVO 9 SPARK 9.7 TAM İSTEDĞİM GİBİ ÖZELİKLERİ VAR HER ŞEY HARİKA AMA NE VAR Kİ FORUMDAKİ ÇOĞU KİŞİ WİFİ DA SORUN VAR DİYORUM

1 -AİNOL NOVO9 SPARK 9.7 QUAD CORE RETİNA

2- AİNOL NOVO HERO 2 QUAD CORE

3- ONDA V 972 QUADCORE

4-CHUWİ V 99 QUADCORE RETİNA

5-RAMOS W30 BU TABLETLERİN HANGİSİNIN WİFİ İYİ ÇEKİYOR PROBLEM YAŞAMIYORSUNUZ HANGİSİNİN WİFİ İYİ

KULLANANLARIN FİKRİ OLANLARIN MESAJLARINI BEKLİYORUM

ELİMDE 7 İNCH RAMOS W28 VAR VE HİÇ BİR WİFİ PROBLEMİ YAŞAMADIM BU YÜZDEN RAMOSA SICAK BAKIYORUM... AMA AİNOL ALANLARDAN ŞİKAYET

VAR GİBİ GELİYOR DOĞRUMU....

RAMOSW 30 HD VE ONDA V972 BİRAZ DAHA PAHALII ....WİFİ PROBLEMİ OLMAYAN HANGİSİ İSE BU 5 İNDEN BİRİNİ ALABİLİRİM.... CEVAPLARINIZI

BEKLİYORUM....

• Bende tablet alacagım ve arastımalarım sonucunda Ultimix88 wifi Çok iyi çekiyormuş
  • dediğin ultimix her halde dark ın ama bu tabletler parçaları çinden getirilip türkiyede birleştiriliyor...bir nevi tanınmış çin markalı tabletlerin çakması sayılır..

bu işin erbabı çinliler dururken ....sırf garantisi var diye türkiyeden almak artı 3 katı fiyata almak pek akıllıca değil..hem ayrıca ipad in tablet fabrikası çinde

çinliler yapıyor..çinlileri küçümsemeyelim...TÜRKİYEDE SATILAN TABLETLERE (TANINMIŞ MARKALAR HARİÇ APPLE,SAMSUNG,ASUS ) NEDEN 3 KATI FİYATA ALAYIMKİ MESELA PİPO M9 SÜPER TABLET ÇİNDEN ALIRSAN 400 TL TÜRKİYEDEN ALIRSAN(ODA TÜRKİYEDE MONTAJI) 600 TL NEDEN ÖDEYEYİM Kİ....

SON ARAŞTIRMALARIMA GÖRE WİFİ İYİ ÇEKEN 2 TABLET VAR 1-)BİR PİPO M9 VE PİPO M6 -2-)AYRICA AOSON DİYE BİR MARKA VAR AOSON M33 YOU TUBE TA VİDEOLARINI İZLEDİM HARİKA TABLETLER ÇOK AKICI . BU TABLETLERDEN BİRİNİ ALACAĞIM .)
  • SASHGIN S kullanıcısına yanıt
    Ultimix 88'i Türkiye'ye Codegen getiriyor dark değil ve yurt dışı adı Pipo S2, ürün kaliteli yani, özellikle wifi'si çok iyiymiş kullananların söylemiyle. Keşke ülkemize Pipo Max-M6 'da gelse.
  • Nexus10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amatör heves ile yaptığım test de wi-fi çekim gücü olarak , en ucuz cihaz olan 88 kazandı..

Test araçları , ipad2 3g , ipad mini wıfı , iphone 4s ve ultimix 88(pipo S2)

Şunu da araştırmak gerek , belki de kuvvetli olması iyi bir şey değildir ve insan sağlığına zararlı olabilir , belki belli bir standart seviye ayarında kısıtlamak gerekmektedir , ustadlar daha iyi bilirler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • miki kullanıcısına yanıt
    Ekran kalitesi olarak bu testte ultimix son sırada değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Ekran kalitesi olarak bu testte ultimix son sırada değil mi?

Evet - ama fiyat da 1/3 de ( mini ye göre)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TOP 5 Best $100 Android Tablet - 2013
    100 dolar civarı en iyi 5 tablet sıralamasında, pipo S2 üçüncü sırada gösterilmiş.. antutu banchmark testi : 7949 yazıyor ama, kullanıcıların ve benim yaptığım antutu bechmark test sonucu 11500 civarı çıkıyor...

http://www.youtube.com/watch?v=-RtFB0vqEPY

Diğer tabletim, 7 inçlik modeli ultimix77 ekranı biraz daha iyi tabi ips.. Asus nexus gibi görüntü kalitesi var..
    Nexus'un 8gb'lık modelinin iki elini 20 gün kadar kullanıp, satmıştım.. Antutu skorları hemen, hemen aynı çıkıyordu 12300 civarı
    Sadece nexus'un batarya daha güçlüydü,4.5 saat dayanıyordu.. ultimix 77 ise, 3 saat dayanıyor..
    Sonuç olarak; batarya performansı ve wifi çekim gücü olarak, pipo S2 yani ultimix 88 hepsinden çok iyi çıktı..

• apollonx kullanıcısına yanıt
    ULTİMİX88 WİFİ İYİ DİYORSUN PEKİ DİĞER ÖZELLİKLERİ NASIL ... MESELA EKRAN ÜST DÜZEYMİ BENİM SAYDIĞIM TABLETLERİN HEPSİNİN EKRANIN

ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ ÇOK ÇOK İYİ EN AŞAĞISI AİNOL HERO 2 ODA 1280 X 800 TEK WİFİ IN İYİ ÇEKMESİYLE İŞ BİTMİYOR.. 1280 X800 ÇÖÜZNÜRLÜĞÜNÜN

ALTINDAKİ ÇÖZÜNÜRLÜKLER ZEVK VERMEZ...BENİM SAYDIĞIM TABLETLER VE ONUN KALİTESİNDEKİ 9. 7 - 10 İNCH TABLETLER ARASINDA EN İYİ WİFİ

YADA WİFİ PROBLEMİNİN YAŞANMADIĞI YADA DAHA AZ YAŞANDIĞI TABLETLER HANGİSİ DENEYİMİ OLAN YAZSIN YADA KULLANAN....
  • SASHGIN S kullanıcısına yanıt
    Onun cevabını bende merak ediyorum ama 9,7"-10,1" en iyi wifi muhtemelen de Pipo M6 yada Pipo m9'dur. Diğerlerin de hep bir sorun okudum.
  • kardeş ben hometech t750 kullanıyorum wifi süper 270e aldım ama 7 inç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listede yazdığın tabletleri bilemiyorum ama Artes Q1003 ve Dark Evopad (modeli bilmiyorum) kullandım.

Evim 100 mt2 ve salonla modem arasında bolca duvar var. Yukarıdaki iki modelde evde performans verecek düzeyde çekmiyordu. Hatta araya bir duvar girince 1 çizgi çekiyor ve sürekli kopma yaşıyordum. Aynı evde benim Samsung N8010 tabletim her odada full çekiyor. Hatta karşı apartmandaki arkadaşımın modemini bile 2-3 çizgi görüyor.

Bence macera arama, 100 / 200 fazla ver, en azından paranı neye verdiğini bilirsin ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 18 Temmuz 2013; 20:45:48 >
  • Bi Artes Q1003 de ben de var....Sırf bu cihazı çözünürlüğü iyi (1280*800) diye, filmlerimi daha kalite izlerim diye almıştım.

Ancak batarya zayıflığı ve wifi çekim gücü beni herkes gibi hayal kırıklığına uğrattı. interneti orak kullandığım 1. kattaki daireden (modemin olduğu yer) 3. kata oturduğum dairede bulunan TP link ile pc'den internet evimin odasından her yerden çekerken tablet ile modemin bir üst katında dahi verim alamadım.

Şunu anladım:

Tablette wifi çekim gücü olmazsa olmaz. Çünkü bu tabletlere harici güç arttırıcı (TP Link tarzı dongel cihazlar, antenler...vs.) uyum sağlamıyor. Tabletlere takılı dahili wifi antenlere mecbur kalıyoruz. Bir Pc özelliği elbette yok. Sıkıntı burada işte.

Tablet alırken benim için olmazsa olmaz bundan sonra SON TEKNOLOJİ WİFİ ÇEKİM GÜCÜ 802.11ac ile hızın doruklarına varmak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keremhan77 -- 11 Şubat 2016; 15:20:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.