Şimdi Ara

Wifi adaptörü önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , asus x550jk aldım ancak wifi problemini bir türlü çözemedim.En sonunda wifi adaptörü almaya karar verdim.Ortalama bir performans beklentim var evde yan odada çeksin, hd dizi film de rahat izleyebileyim(evdeki bağlantı 10 mbps). Linkteki ürün beklentimi karşılar mı? Aranızda kullanan var mı?

Tp-LINK TL-WN725N

• ASUS RP-N12 300 kullanıyorum öneririm gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrem03

Merhabalar , asus x550jk aldım ancak wifi problemini bir türlü çözemedim.En sonunda wifi adaptörü almaya karar verdim.Ortalama bir performans beklentim var evde yan odada çeksin, hd dizi film de rahat izleyebileyim(evdeki bağlantı 10 mbps). Linkteki ürün beklentimi karşılar mı? Aranızda kullanan var mı?

Tp-LINK TL-WN725N

http://www.hepsiburada.com/dark-1200-mbps-802-11-ac-dual-band-2-4ghz-ve-5ghz-usb-3-0-kablosuz-adaptor-dk-nt-wda1200u3-p-BD802861?utm_source=retarget&utm_medium=criteo&utm_campaign=product&utm_content=lowerFunnel&utm_term=Bilgisayar&wt_rt=criteo.lowerFunnel.Bilgisayar.product tavsiye ederim

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Özellikleri cok guzelmis hocam ama mikro usb olmasi tercihim.malum surekli takili duracak ve pcyi de surekli yanimda tasiyorum:/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Özellikleri cok guzelmis hocam ama mikro usb olmasi tercihim.malum surekli takili duracak ve pcyi de surekli yanimda tasiyorum:/

aynen taşımak için uygun değil
  • quote:

Merhabalar , asus x550jk aldım ancak wifi problemini bir türlü çözemedim.En sonunda wifi adaptörü almaya karar verdim.Ortalama bir performans beklentim var evde yan odada çeksin, hd dizi film de rahat izleyebileyim(evdeki bağlantı 10 mbps). Linkteki ürün beklentimi karşılar mı? Aranızda kullanan var mı?

Tp-LINK TL-WN725N

bugun benimde aynı sey aklıma geldı ve usb wireless modem almayı dusunuyorum sen aldınmı dostum tp-link i ? hepsiburada da aztech dıye bi marka var cogunluk memnun hemde ucuz amabılındık bı marka degıl :/

• turkishwizard04 kullanıcısına yanıt
    hocam forumda biri adaptör sorunumu çözmedi demişti o yüzden direk almadım,şimdi ödünç aldım birinden baktım güzel çalışıyor, yeni alacağım bende
    TP Link modem üreticisi olarak da bilindik bir marka bu tarz şeylerde 3-5 fazlasını verip kurumsal markaları almayı tercih ediyorum ben ama siz bilirsiniz
  • wifi sorunu çekmemesi mi yoksa başka bi şey mi?
    çekmiyorsa micro adapterler de çekmez iyi.
  • asalih A kullanıcısına yanıt
    sorun wifi kartı veya driverlarda hocam.naptımsa ne yükledimse olmadı.en sonunda yukarda belirttiğim cihazı aldım şu an rahat bağlanıyorum
  • Hayırlı olsun. Çekim gücü, hızı nasıl?
  • Sağolun hocam, çekim gücü normal bir laptopunkinden fazla değil.Yani daha iyi çeksin diye alınacak bir model değil bence.Ama mikro usb olması güzel, çantaya rahatça atıyorum bilgisayarı, üzerinde duruyor sürekli hiç çıkarmama gerek kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpiam -- 23 Mart 2016; 11:25:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.